Marzena Kipiel-Sztuka

i

Autor: AKPA

NOWY ROK, NOWA JA

Serialowa Halinka Kiepska o postanowieniach noworocznych. Marzena Kipiel-Sztuka nie napawa optymizmem

2024-01-04 11:59

Nowy rok, nowa ja - czy, aby na pewno każdy myśli tak samo? Marzena Kipiel-Sztuka, znana wszystkim jako Halinka ze "Świata według Kiepskich", postanowiła opowiedzieć o swoich postanowieniach noworocznych. Niestety jej słowa nie są zbyt optymistyczne.

Nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby kim jest Halinka Kiepska. To fikcyjna postać, wykreowana na potrzeby komediowego serialu "Świat według Kiepskich", który na antenie Polsatu emitowany był od 16 marca 1999 roku do 16 listopada 2022 roku. W serialową Halinkę przez lata wcielała się Marzena Kipiel-Sztuka, polska aktorka pochodząca z Legnicy. To właśnie rola w w polsatowskim sitcomie "Świat według Kiepskich" przyniosła jej ogromną rozpoznawalność. Mimo komediowego stylu, w który potrafi się wcielać, jej życie prywatne nie było usłane różami. Aktorka choruje na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, a w swoim życiu miłosnym musiała przejść wiele zawirowań. Po 10 latach rozwiodła się z pierwszym mężem, który w 2015 roku zmarł z powodu choroby nowotworowej. Następnie związała się z operatorem filmowym, który w 2005 roku zmarł z powodu wylewu, a w 2009 roku pochowała męża Przemysława Buksakowskiego, którego poślubiła w 2007 roku.

Świat według Kiepskich. Tak zmieniła się serialowa Jolasia

Marzena Kipiel-Sztuka o swoich postanowieniach noworocznych

Nastał nowy rok, a wraz z nim noworoczne postanowienia. Jedni od 1 stycznia zaczęli uczęszczać na siłownie, jeszcze inni wprowadzili restrykcyjne diety, a niektórzy stwierdzili "co ma być to będzie". Jakie postanowienia noworoczne ma Marzena Kipiel-Sztuka? Okazuje się, że aktorka nie napawa optymizmem i w jednym z wywiadów stwierdziła, że takich postanowień nie ma:

- Rok w rok solennie obiecuję sobie, że schudnę, zrobię wreszcie prawo jazdy, czy zdecyduję się na ponowny lot szybowcem. I co? Jak zwykle nic, ale się nie przejmuję, bo nie chcę się stresować, że nie jestem idealna - powiedziała na łamach tygodnika "Twoje Imperium" Marzena Kipiel-Sztuka.

Po każdej burzy wychodzi słońce i właśnie tak jest w przypadku serialowej Halinki Kiepskiej. Jeszcze kilka lat temu Marzena Kipiel-Sztuka miała problemy finansowe, jednak dziś - jak sama zdradziła, jej sytuacja wygląda o wiele lepiej. Być może brak postanowień noworocznych to też dobra zagrywka? Aktorce życzymy wszystkiego dobrego w nowym 2024 roku!