Sebastian Fabijański

i

Autor: AKPA Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański - wiek, wzrost, Maffashion, filmy, dziewczyna, dziecko, Fame MMA

2023-02-03 22:21

Sebastian Fabijański to głośna postać w polskich mediach. Aktor filmowy i serialowy, a także raper, który na swoim koncie ma kilka kawałków. W 2023 roku zadebiutuje w oktagonie, ponieważ został nowym nabytkiem federacji Fame MMA. Co warto o nim wiedzieć? Ile ma lat? Kim jest jego partnerka? Sprawdźcie szczegóły?

Spis treści

  1. Sebastian Fabijański - wiek, wzrost
  2. Sebastian Fabijański - dziewczyna, żona
  3. Sebastian Fabijański - dziecko
  4. Sebastian Fabijański - filmy, seriale i programy
  5. Sebastian Fabijański - Fame MMA
  6. Sebastian Fabijański - Instagram

Sebastian Fabijański - kim jest? Ile ma lat i kto jest jego partnerką? Internauci prężnie poszukują informacji na temat polskiego aktora. Sebastian Fabijański znany jest widzom z ekranów telewizorów, ale także z kin. Największą popularność przyniosła mu gra aktorska w kontrowersyjnych produkcjach Patryka Vegi. Następnie było o nim głośno za sprawą jego prywatnych rozterek sercowych związanych z blogerką Maffashion, a teraz mówi o nim nawet sportowy świat. Wszystko dlatego, że Sebastian Fabijański 5 listopada 2022 roku podczas trwającej gali Fame 16, został ogłoszony jako nowy nabytek federacji Fame MMA. Aktor chciałby wyjaśnić swój konflikt rapowy z Quebonafide, jednak wiele osób uważa, że taki pojedynek raczej się nie odbędzie. Co jeszcze musicie wiedzieć o Fabijańskim? 

Piotr Cugowski w Radiu SuperNova #StartUp Music 3

Sebastian Fabijański - wiek, wzrost

Ile lat ma Sebastian Fabijański? Aktor urodził się 14 czerwca 1987, więc w 2023 roku skończy 36 lat. Jego wzrost również ciekawi wiele osób i okazuje się, że to żadna tajemnica. Fabijański mierzy około 185 cm wzrostu.

Sebastian Fabijański - dziewczyna, żona

Czy Sebastian Fabijański ma dziewczynę, albo żonę? Życie uczuciowe aktora od zawsze było głośno komentowane w sieci. Od kwietnia 2014 do lipca 2016 roku był związany z Agnieszką Więdłochą. W czerwcu 2017 zaręczył się z Olgą Bołądź, z którą rozstał się rok później. Następnie w 2020 związał się z Maffashion - Julią Kuczyńską, z którą ma dziecko. Następnie paparazzi przyłapali go na gorących pocałunkach z aktorką Anną-Marią Sieklucką. Obecnie Fabijański nie ma dziewczyny.

Sebastian Fabijański - dziecko

Sebastian Fabijański został ojcem w 2020 roku. Dokładnie 10 września urodził się syn Bastian Jan, który był owocem związku z Maffashion.

Sebastian Fabijański - filmy, seriale i programy

Widzowie kojarzą Sebastiana Fabijańskiego z różnych seriali i filmów. Aktor odgrywał role w produkcjach takich jak: 1920. Wojna i miłość, Linia życia oraz Misja Afganistan. W 2013 roku zagrał w swoim pierwszym filmie - Strażnicy, a także w filmie Miasto 44. To jednak nie koniec. Sebastian Fabijański ma na swoim koncie także role w produkcjach takich jak: Belfer, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Botoks oraz Kobiety Mafii, Psy 3, czy też w Jak pokochałam gangstera. 

Sebastian Fabijański - Fame MMA

Sebastian Fabijański zadebiutuje w oktagonie Fame MMA. Podczas siedemnastej odsłony gali, w piątek 3 lutego 2023 roku zawalczy z Wac Toją.

Sebastian Fabijański - Instagram

Sebastian Fabijański jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go w aplikacji pod nazwą @sebastian.fabijanski.official.

Sonda
Czy zatrudnienie Sebastiana Fabijańskiego w FAME MMA to dobra decyzja?