Sara James w Mam Talent Ameryka

i

Autor: screeny z YouTube/America's Got Talent Sara James w Mam Talent Ameryka

Sara James zmiażdżyła konkurencję w Mam Talent Ameryka. Przeszła do finału?

2022-08-25 7:30

Sara James wystąpiła w półfinale amerykańskiego Mam Talent i zmiażdżyła konkurencję! Jej występ, który został wyemitowany na żywo w nocy z 23 na 24 sierpnia, sprawił, że publiczność i jurorzy show, nie mogli przestać nagradzać ją brawami. Jaki jest wynik półfinału? Czy Sara James będzie walczyć o zwycięstwo w ścisłym finale? Jej występ wywołuje ciarki!

Sara James zachwyciła jurorów i publiczność w America's Got Talent do tego stopnia, że podczas castingu Simon Cowell, jeden z najbardziej wymagających jurorów i pomysłodawca programu, zdecydował się nacisnąć złoty przycisk. Zgodnie z zasadami, Polka automatycznie znalazła się w półfinale amerykańskiego show, który miał swoją emisję na żywo w nocy z 23 na 24 sierpnia. Tym razem Sara James wystąpiła jako ostatnia, a na trochę przed jej występem, Cowell skomentował tajemniczo, że jedna z osób w tym półfinale jest z wyższej półki. Widzowie od razu mogli odnieść wrażenie, że juror miał na myśli właśnie Sarę i jak się później okazało, 14-latka zmiażdżyła konkurencję w Ameryce!

Sara James kiedyś i dziś - jak zmienił się jej głos? Będziecie w szoku!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James - wynik półfinału Mam Talent Ameryka

W końcu nadszedł ten dzień! Sara James czekała na niego z niecierpliwością i w końcu, w jednym z półfinałów America's Got Talent pojawiła się na scenie. Tym razem zaprezentowała się w piosence Eltona Johna - Rocketman, która pozwoliła jej zaprezentować szeroki zakres możliwości głosowych i wykonawczych! Wypadła znakomicie, a publiczność i jurorzy nagrodzili ją gorącymi owacjami na stojąco. Simon Cowell, który podczas castingu nacisnął złoty przycisk, był bardzo wzruszony i stwierdził, że wybór piosenki był genialny, a także dodał:

Jestem pewien, że tym razem Elton John będzie retweetował twój występ.

Zachwyceni byli także inni jurorzy. Heidi Klum obsypała Sarę komplementami i powtarzała, że jest wspaniała, a do Cowella skomentowała cały występ następującymi słowami:

- Ty rzeczywiście wiesz, jak znaleźć wielką gwiazdę.

Z Heid Klum zgodził się także Howie Mandel, który powiedział, że występ Sary James był zwycięski, a jej talent, głos i wygląd jest wspaniały, dodając na końcu że Polka jest po prostu wielką gwiazdą. Jaki jest wynik półfinału America's Got Talent? Czy Sara James znalazła się w finale? Zasady w Mam Talent Ameryka są znacznie inne niż w polskiej edycji. Tutaj głosowanie publiczności odbywa się przez kilka godzin po emisji programu. Zakończy się w środę 24 sierpnia, o godzinie 13 czasu polskiego. O wynikach America's Mam Talent, dowiemy się dopiero w specjalnym odcinku, który będzie miał emisję w nocy, ze środy na czwartek, około godziny 2.

AKTUALIZACJA 25.08.2022

Wyniki Mam Talent Ameryka są już znane! Głosami widzów Sara James awansowała do wielkiego finału! Oprócz 14-latki znalazł się w nim także francuski magik Nicolas RIBS.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ: Sara James w FINALE America's Got Talent. 14-latka WYGRA program w USA?

Poniżej możecie zobaczyć występ Sary James. Ciarki gwarantowane!

Sonda
Myślisz, że Sara James zrobi światową karierę?