Sara James

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sara James

gwiazdy

Sara James – wiek, rodzice, wzrost, Eurowizja, koncerty, AGT, mam talent USA, Instagram

2023-08-22 8:29

Sara James to niezwykle utalentowana artystka młodego pokolenia. Widzowie mogli poznać ją dzięki muzycznemu talent-show The Voice Kids, w którym okazała się być najlepsza. Następnie skradła serca Europejczyków wygrywając Konkurs Eurowizji Junior, a teraz podbija Amerykę. Co musicie wiedzieć o Sarze James? Poznajcie ją bliżej!

Spis treści

 1. Sara James - wiek, wzrost
 2. Sara James - rodzice, pochodzenie
 3. Sara James - Eurowizja Junior
 4. Sara James - Mam Talent Ameryka
 5. Sara James - piosenki
 6. Sara James - Instagram

Sara James - wiek, rodzice, wzrost, AGT, Mam Talent USA, Eurowizja Junior, piosenki, Instagram: to najczęściej wyszukiwane frazy przez internautów, którzy próbują poznać bliżej zdolną artystkę. Sara James należy do grona artystek młodego pokolenia, która dosłownie dorasta na naszych oczach. Widzowie mogli ją poznać w 2021 roku, kiedy to pojawiła się na w The Voice Kids 4. Po swoim genialnym występie, dołączyła do drużyny Tomsona i Barona, a następnie dotarła aż do finału. Oczywiście nie mogło być inaczej. Nastolatka nazywana młodszą wersją Whitney Houston wygrała The Voice Kids po zdobyciu największego poparcia telewidzów. Był to jeden z pierwszych sukcesów Sary i na tym oczywiście się nie zakończyło. Artystka została reprezentantką Polski na Eurowizji Junior w Paryżu, a teraz przyszedł czas na Amerykę! W 2022 roku okazało się, że Sara James wzięła udział w America’s Got Talent i zrobiła tam niezłe zamieszanie!

Sara James kiedyś i dziś - jak zmienił się jej głos? Będziecie w szoku!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James - wiek, wzrost

Ile lat ma Sara James? Artystka urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Jak łatwo można obliczyć, w 2023 Sara świętowała swoje 15. urodziny. Internautów ciekawi także wzrost Sary James, jednak dokładnej informacji na ten temat, nie znajdziemy w sieci.

Sara James - rodzice, pochodzenie

Życie prywatne gwiazd ciekawi wiele osób. Kim są rodzice Sary James? Artystka jest córką Polki i Nigeryjczyka. Jej mama to Arlety Dancewicz, która wspiera ją na każdym kroku, natomiast jej ojciec to Johna Jamesa, z którym już nie raz Sara śpiewała w swoich social mediach. John jest piosenkarzem i wystąpił w Bitwie na głosy, jako członek chóru Mezo, stworzył duet Loui & James, z którym wystąpił w znanym programie śniadaniowym. Czy Sara James ma rodzeństwo? Tak, artystka jest siostrą trzech braci - Michelle James, Johna Jamesa Juniora oraz Jakuba Dancewicza.

Sara James ma dziewczynę? Czułe wpisy zmieszały jej fanów

Sara James - Eurowizja Junior

Sara James przeszła pozytywnie preselekcje do Eurowizji Junior 2021 i stała się reprezentantką Polski. Otrzymała bilet do Paryża i na konkursie zachwyciła wszystkich piosenką Somebody, za którą odpowiedzialny był między innymi Patryk Kumór. Artystka należała do grona faworytów i ostatecznie zajęła drugie miejsce. Co ciekawe, Polce brakowało zaledwie 6 punktów do wygranej! Pierwsze miejsce na Eurowizji Junior 2021 zajęła Malena z Armenii.

Sara James - Mam Talent Ameryka

Sara James wzięła udział w amerykańskim Mam Talent. Na castingu zaśpiewała piosenkę Lovely z repertuaru Billie Eilish, a po występie otrzymała złoty przycisk od najsurowszego jurora - Simona Cowella. Zgodnie z zasadami, Polka automatycznie przeszła do półfinału show, który miał swoją emisję na żywo w nocy z 23 na 24 sierpnia 2022 roku. Oczywiście nie mogło być inaczej! Sara tym razem zaprezentowała się w piosence Eltona Johna - Rocketman, a publiczność i jurorzy nagrodzili ją gorącymi brawami. Decyzją widzów 14-latka znalazła się w finale i mimo iż nie wygrała show, to zdobyła ogromne uznanie widzów i bez żadnego ale może szykować się na międzynarodową karierę!

ZOBACZ TAKŻE: Sara James nie wygrała America's Got Talent, ale wystąpiła z Black Eyed Peas. Roznieśli scenę!

Sonda
Myślisz, że Sara James zrobi światową karierę?

Sara James - piosenki

Piosenki Sary James, notują w sieci milionowe wyświetlenia! Do jej najpopularniejszych kawałków, należą numery takie jak:

 • Czarny Młyn (współpraca z Kubą Szmajkowskim)
 • Somebody
 • Nie jest za późno
 • Jak co roku
 • My Wave
 • Magia jest w nas
 • Taka sama

Sara James - Instagram

Sara James jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko, lub oficjalny nick @sara_james_music.