Sara James

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS, Sara Egwu-James - kanał fanowski

Sara James zaśpiewa z tatą w telewizji. Koncert z ich udziałem rozczuli fanów!

2022-05-26 14:18

Do tej pory Sara James śpiewała ze swoim tatą w domowym zaciszu, a następnie publikowała nagrania w sieci. Każde wideo cieszyło się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy, dlatego gdy usłyszeli o tej informacji, wpadli w zachwyt! Sara James już za kilka dni zaśpiewa przed ogromną publicznością ze swoim tatą, a ich występ w duecie ukaże się w telewizji. Sprawdźcie szczegóły.

Sara James dała się poznać wszystkim jako uczestniczka The Voice Kids 4. Nastolatka pod skrzydłami Tomsona i Barona doszła do ścisłego finału i wygrała całą edycję, zyskując miano najlepszego, dziecięcego głosu w Polsce. To jednak nie koniec! Kolejnym jej sukcesem okazało się być reprezentowanie naszego kraju we Francji, podczas Eurowizji Junior 2021. Choć Sara zajęła drugie miejsce, to dla wielu osób i tak zyskała miano zwyciężczyni. W jej muzycznej drodze od zawsze wspierali ją rodzice - mama Arleta Dancewicz, a także John Egwu-James. Byli z nią nie tylko podczas Przesłuchań w Ciemno, ale także w innych ważnych wydarzeniach, w których brała udział. Choć zawsze byli gdzieś za sceną, teraz się to zmieni!

ZOBACZ TAKŻE: Sara James nie marnuje czasu. Jej nowa piosenka Magia jest w nas ma fanów we Francji!

Sara Egwu-James bez tajemnic. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Kiedy Sara Egwu-James przyszła na świat?

Sara James zaśpiewa z tatą w telewizji

To dzieje się naprawdę! Sara James wystąpi z tatą podczas wielkiego Koncertu Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci. To wszystko z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, dlatego widzowie już w niedzielę 29 maja będą mogli delektować się największymi przebojami polskich gwiazd. Co zaśpiewa Sara i jej tata John? Tego dowiemy się dopiero podczas koncertu, jednak jedno jest pewne - to będzie niezapomniany występ!

ZOBACZ TAKŻE: Koncert Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci. Kto wystąpi? [DATA, GWIAZDY]

Kim jest tata Sary James?

John Egwu-James to oczywiście tata zwyciężczyni The Voice Kids 4, który urodził się w Nigerii. Co ciekawe, jest on muzykiem, wokalistą, ale również nauczycielem. W przeszłości próbował swoich sił w programie X Factor, a także w Bitwie na Głosy. Do Polski przyleciał jako student i choć pracował długo w biznesie, to porzucił to na rzecz muzyki. Tata Sary James ma najprawdopodobniej 38 lat.

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)