Sara James

i

Autor: screen z YouTube/Szansa na Sukces (FANPAGE) Sara James

Sara James z kolejnym MOCNYM wyróżnieniem. Tego się nie spodziewała!

2022-09-05 11:19

Sara James w ostatnich tygodniach dokonuje wielkich sukcesów. Nie dość, że znalazła się w finale amerykańskiego Mam Talent, to jeszcze jej eurowizyjny hit Somebody pokrył się platyną! Ogromne wyróżnienie zostało wręczone Sarze, podczas polskich preselekcji do Eurowizji Junior 2022. Jej reakcja była bezcenna - sami zobaczcie!

Sara James ma dopiero 14 lat, a sukcesów może pozazdrościć jej niejedna starsza koleżanka z branży. Artystka odkąd pojawiła się w The Voice Kids, jest na językach wielu osób. Oprócz tego, że zachwyciła wszystkich swoim wyglądem i została nazwana młodszą wersją Whitney Houston, to jeszcze pokazała, że ma ogromny talent wokalny! Sara James będąc w drużynie Tomsona i Barona, doszła do ścisłego finału i oczywiście zgarnęła nagrodę główną, stając się tym samym najlepszym dziecięcym głosem w Polsce. Następnie jako reprezentantka naszego kraju, walczyła śpiewajaco we Francji na Eurowizji Junior 2021. Do wygranej zabrakło jej zaledwie sześciu punktów, ale mimo wszystko jej kariera rozpoczęła się na dobre! Teraz możemy śledzić jej zmagania w Ameryce, gdzie docenił ją jeden z najsurowszych jurorów Mam Talent - Simon Cowell. To właśnie on podarował Sarze James złoty przycisk, dzięki czemu nastolatka znalazła się w półfinale, a dzięki głosowaniu widzów, Polka znalazła się również w finale show!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James - singiel pokryty platyną

Sara James może pochwalić się w ostatnim czasie niesamowicie dobrą passą. Oczywiście nic nie jest z przypadku. Nastolatka zapracowała na swój sukces i śmiało można powiedzieć, że jej kariera wskoczyła już na światowy szczebel! Nie dość, że pokochała ją Europa, to jeszcze rozkochała w sobie USA. Jakby tego było mało, Sara James pomaga w wyborze nowego reprezentanta Polski na kolejną odsłonę Eurowizji Junior. W związku z tym pojawiła się w pierwszym odcinku preselekcji, które jak zawsze odbywają się w specjalnej odsłonie Szansy na Sukces. Nowy prowadzący - Aleksander Sikora, miał dla 14-latki niespodziankę. Sara James otrzymała platynową płytę za piosenkę "Somebody", która dziś notuje blisko 8 milionów odsłon na samym YouTubie. Zobaczcie reakcję nastolatki na tę niespodziankę - to było naprawdę urocze!

ZOBACZ TAKŻE: Sara James w America's Got Talent - kiedy WIELKI FINAŁ w TV? Do wygrania GRUBA kasa!

Sara Egwu-James bez tajemnic. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Kiedy Sara Egwu-James przyszła na świat?