Sara James wróciła do America’s Got Talent i rozniosła scenę! Tym razem wygraną ma w kieszeni?

i

Autor: screen z YouTube/America's Got Talent Sara James wróciła do America’s Got Talent i rozniosła scenę! Tym razem wygraną ma w kieszeni?

Sara James wróciła do America’s Got Talent i rozniosła scenę! Tym razem wygraną ma w kieszeni?

2023-01-09 9:15

Fani Sary James piszczą z radości! Nastolatka powróciła do amerykańskiego Mam Talent, by tym razem wygrać specjalną edycję show. Jej występ ponownie oczarował wszystkich, a Sara jest dobrej myśli i chce spełnić swoje marzenia. Tym razem wygraną ma w kieszeni?

To nie są żarty! Sara James ponownie jest uczestniczką America's Got Talent, czyli jednego z najpopularniejszych show za Oceanem. W poprzedniej edycji nastolatka z naszego kraju, nie dość że otrzymała złoty przycisk od Simona Cowella, to jeszcze dotarła do wielkiego finału, gdzie na scenie zaśpiewała z grupą Black Eyed Peas. Mimo iż Sara James nie wygrała America's Got Talent, zaczęła osiągać pierwsze sukcesy w tamtym kraju i ku zdziwieniu wszystkich, pojawiła się w kolejnej edycji show jako uczestniczka! Mowa o specjalnej odsłonie America's Got Talent All-Stars 2023, podczas której 14-latka fenomenalnie wykorzystała swoje pięć minut na scenie. Tym razem wygraną ma w kieszeni?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James w America's Got Talent All-Stars 2023

Sara James powróciła do amerykańskiego Mam Talent, by tym razem wygrać całe show! Nastolatka uważa, że teraz jest bardziej dojrzała i ma większe szanse na wygraną, a dodatkowo chce być pierwszą w historii uczestniczką America's Got Talent, która wygra nagrodę Grammy. W pierwszym odcinku AGT, Sara James postawiła na wielki hit As It Was, którą w oryginale śpiewa Harry Styles - były podopieczny Simona Cowella. Poniżej możecie zobaczyć występ Polki w nowej edycji amerykańskiego talent-show. Będziecie zachwyceni!

Sonda
Sara James wygra America's Got Talent?