Viki Gabor oberwała za makijaż, a fani stanęli w jej obronie. Mocny cringe jak to zobaczyłam

i

Autor: AKPA Viki Gabor oberwała za makijaż, a fani stanęli w jej obronie. "Mocny cringe jak to zobaczyłam"

Viki Gabor oberwała za makijaż, a fani stanęli w jej obronie. "Mocny cringe jak to zobaczyłam"

2022-12-07 10:00

Viki Gabor już dawno przestała być małą dziewczynką z The Voice Kids, a mimo to cały czas obrywa jej się za wygląd. Tym razem internauci znowu przyczepili się do jej mocnego makijażu i w swojej opinii dodali jej dużo więcej lat. Fani Viki stanęli w jej obronie i kłócili się w komentarzach z hejterami.

Viki Gabor w lipcu 2022 roku skończyła 15 lat, a jej wygląd non stop komentowany jest w sieci. Internauci potrafią przyczepić się nie tylko do jej dużych ust, mocnego makijażu, ale także do jej scenicznych kostiumów. Skąd w ludziach tyle jadu? Pytają fani Viki. Tego niestety ciężko się dowiedzieć, jednak możemy się domyślać, że wiele osób wciąż nie może uwierzyć, że Viki Gabor po prostu dorasta. Artystka pokazując się po raz pierwszy w Polsce w 2018 roku, wyglądała całkiem inaczej. Wchodząc na scenę The Voice Kids 2 miała zaledwie 11 lat i była jeszcze dzieckiem. Skromna, cicha, lecz z wielkim talentem oczarowała wszystkich, dlatego nic dziwnego, że dziś jest wielką gwiazdą polskiej sceny muzycznej - ale też zagranicznej!

ZOBACZ TAKŻE: Nie mają nawet 18 lat, a robią wielką karierę. Kto oprócz Viki Gabor należy do tego grona?

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Fani bronią mocnego makijażu Viki Gabor

Viki Gabor podzieliła się z fanami radosną nowiną. Razem ze znaną marką kosmetyczną, stworzyła limitowaną kolekcję błyszczyków do ust, którą teraz reklamuje. W związku z tym na jej profilu w social mediach, pojawiły się zdjęcia z reklamowej sesji na których wygląda jak milion dolarów! Niestety makijaż i ogólny wygląd artystki, nie spodobał się wszystkim. W komentarzach pojawiło się dużo niemiłych słów, jednak fani Viki Gabor szybko stanęli w jej obronie! Brawo, wyglądasz na 40+ - napisał jeden internauta, jednak niemiłe słowa szybko zostały zgaszone przez inne osoby.

- a ciebie ktoś prosił żebyś pisał takie głupoty? ?? Mocny cringe jak to zobaczyłam

- podkreślę że każdy ma prawo wyglądać jak chcę ? ona przynajmniej nie jest anonimem który ciśnie kogo popadnie

- Moim zdaniem Viki powinna zrobić paletkę cieni do makijażu. Uważam tak, ponieważ bardzo często na zdjęciach Viki widzę ją w ślicznych makijażach.

Jak widać Viki Gabor może liczyć na wsparcie fanów, którzy stają w jej obronie. Poniżej możecie zobaczyć reklamowe zdjęcie, które wywołało falę negatywnych komentarzy na profilu artystki.

Sonda
Co sądzisz o komentarzach o Viki Gabor?