Sara James w America's Got Talent

i

Autor: screen z YouTube/America's Got Talent Sara James w America's Got Talent

Sara James w amerykańskim Mam talent. Jak sobie poradziła? Kiedy odcinek w tv?

2022-06-15 8:11

Ma dopiero 14 lat, a już wie o niej prawie cały świat! Nie dość, że pokochała ją Polska i widzowie na Eurowizji Junior w Paryżu, to teraz przyszła pora na podbicie Ameryki. Sara James wystąpiła w tamtejszym Mam talent i już niebawem będzie można obejrzeć jej występ w telewizji. Kiedy dokładnie jest odcinek z Sarą James w tv? Czy nastolatka przeszła do kolejnego etapu?

Sara James w amerykańskim Mam talent - kiedy obejrzeć w tv? Jak Sara James poradziła sobie na scenie? Choć ma dopiero 14. lat to już wie o niej prawie cały świat! Sara James najpierw dała się poznać widzom w polskiej edycji The Voice Kids 4, którą zresztą wygrała. Następnie była reprezentantką naszego kraju na Eurowizji Junior w Paryżu i tam z niewielką różnicą punktów zajęła drugie miejsce tuż za Maleną z Armenii, która ten konkurs wygrała. Teraz przyszła pora na kolejne podbijanie sceny, tym razem w Ameryce! Niecałe dwa tygodnie temu, Sara James ogłosiła swoim fanom radosną nowinę. Okazało się, że jakiś czas temu wzięła udział w przesłuchaniach do America’s Got Talent i... jej występ zostanie wyemitowany w telewizji! Co zaśpiewała i czy przeszła do kolejnego etapu? Jej buzia ukazała się nawet w zapowiedziach amerykańskiego talent-show!

Sara James i Iga Krefft współpracują w słusznej sprawie. Internauci są zachwyceni!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James w amerykańskim Mam talent - TRANSMISJA w tv [DATA]

Kiedy i o której godzinie zostanie wyemitowany odcinek z Sarą James w amerykańskim Mam talent? Gdzie obejrzeć? Odcinek America's Got Talent z naszą Sarą James, zostanie wyemitowany we wtorek 14 czerwca. Pamiętajmy jednak, że dzieli nas różnica czasu, dlatego występ polskiej wokalistki powinien być dostępny na oficjalnym kanale AGT już w najbliższą środę - 15 czerwca. My już nie możemy się doczekać, a Wy? Właśnie wtedy dowiemy się, jak Sara James poradziła sobie w amerykańskim talent-show!

Sara James dostała ZŁOTY PRZYCISK w America's Got Talent

[AKTUALIZACJA 15.06.2022]

To dzieje się naprawdę! Sara James wyszła na scenę w amerykańskim Mam Talent i zaprezentowała się wszystkim w piosence Lovely z repertuaru Billie Eilish. Polka rozniosła scenę i zachwyciła wszystkich do tego stopnia, że postrach wszystkich uczestników Simon Cowell nacisnął ZŁOTY PRZYCISK. 13-letnia gwiazda mocno się wzruszyła, a publiczność nagrodziła ją gorącymi brawami na stojąco! Występ Sary James możecie zobaczyć poniżej.

Sara James kolejną gwiazdą w America's Got Talent! Kto jeszcze odniósł sukces w Ameryce?

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?
Listen to "SARA JAMES NIE SPODZIEWALA SIE ZE WYGRA BILET DO PARYZA NA EUROWIZJE JUNIOR" on Spreaker.