Viki Gabor

i

Autor: AKPA Viki Gabor

Viki Gabor zaśpiewała z fanką na scenie. Jej głos zaskoczył samą artystkę!

2022-06-08 9:49

Viki Gabor idzie przez branżę muzyczną niczym burza! Piosenki, które śpiewa są uwielbiane przez rzeszę fanów, a jej koncerty zawsze przyciągają tłumy. Tak było również i tym razem, kiedy to artystka szalała na scenie ze swoją fanką. Ich wspólny występ zauroczył publiczność, a Viki Gabor opadła szczęka gdy dziewczyna stojąca obok niej zaczęła śpiewać numer Ramię w ramię. Sprawdźcie szczegóły.

Viki Gabor to gwiazda młodego pokolenia, o której jest głośno od 2019 roku, kiedy to pojawiła się w programie The Voice Kids. Choć nie wygrała muzycznego talent-show, to zrobiła ogromny progres i pokazała wszystkim na co ją stać. Wygrała Eurowizję Junior 2019 i od tamtej pory jest rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i na świecie! Jej prężnie rozwijająca się kariera wiąże się z tworzeniem hitów, ale także z koncertowaniem. Na jej występach pod sceną zawsze gromadzą się tłumy fanów, którzy dobrze się bawią, znając na pamięć jej każdą piosenkę. Tak było również i tym razem! Viki Gabor zagrała koncert podczas którego spełniła marzenie jednej z fanek i... zaprosiła ją do siebie na scenę!

ZOBACZ TAKŻE: Zarobki gwiazd - ile zarabia Maryla Rodowicz, Viki Gabor, Beata Kozidrak i inni? Kwoty szokują!

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Viki Gabor zaśpiewała z fanką na koncercie

Tego nie spodziewał się nikt, nawet sama Viki Gabor. Gwiazda wystąpiła na scenie ze swoją fanką podczas jednego z ostatnich koncertów, śpiewając piosenkę Ramię w ramię. Talent nastolatki zrobił ogromne wrażenie nie tylko na publiczności, ale również na samej artystce, której z wrażenia opadła szczęka! Nagranie z tej chwili zostało udostępnione na TikToku przez fankę gwiazdy, a w komentarzach zalała ją fala ciepłych słów. Viki Gabor ma konkurencję?

- WOOOW wgl to myślałam że to Viki na początku śpiewa haha, masz cudowny głos?

- Ale czysto śpiewasz ? aż Vika popadła w szok hahaha dajesz czadu

- wierzę w ciebie że niedługo nawet nagracie nawet piosenkę serio ??

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor w nowym wydaniu prezentuje singiel. Fani ‘ciekawe co na to Don Vasyl’

Jak widać pozytywnych opinii w sieci nie brakuje, a fanka Viki Gabor, która zaśpiewała na scenie jest z pewnością w siódmym niebie. Poniżej możecie zobaczyć jak nastolatka zaskoczyła swoim głosem samą artystkę. Ten występ to hit internetu!

Super Star - Viki Gabor: Zdradzi trochę kulis programu "Twoja twarz brzmi znajomo", jakie zmiany zawodowe zaszły w jej życiu, oraz jak współpracuje z producentami przy tworzeniu jej piosenek.

Listen to "Viki Gabor - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.
Sonda
Lubisz piosenki Viki Gabor?