Sabina Jeszka

i

Autor: AKPA Sabina Jeszka

Sabina Jeszka - wiek, Mam Talent, mąż, ślub, dzieci, koncerty, Instagram

2022-07-29 12:32

Kim jest Sabina Jeszka? Piękna artystka zyskała sławę dzięki pojawieniu się na scenie Mam Talent. Mimo iż nie wygrała programu, nabrała wiatru w żagle i dołączyła do grona znanych piosenkarek w naszym kraju. Ile ma lat? Kto jest jej mężem? Najważniejsze informacje o artystce, znajdziecie poniżej.

Sabina Jeszka - wiek, Mam Talent, mąż, ślub, dzieci, koncerty, Instagram takie informacje są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Sabina Jeszka to polska piosenkarka, która ogromny rozgłos i sympatię, zawdzięcza 3. edycji Mam Talent, w której się pojawiła. Artystka od początku zachwyciła nie tylko jurorów, ale przede wszystkim widzów, którzy do dziś śledzą jej dalszą karierę. Mimo iż Jeszka nie wygrała programu emitowanego na antenie TVN, nie poddała się i rozwinęła skrzydła. Jak się szybko okazało, była to dobra decyzja, a artystkę można było wielokrotnie oglądać na telewizyjnych koncertach, w Jakiej to melodii, czy też w programie Gra muzyka w TV Puls. To jednak nie koniec! Sabina Jeszcze próbowała swoich sił w programie The Four. Bitwa o sławę. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Viki Gabor przeszła kolejną metamorfozę! 15-latka zrobiła piercing i podzieliła internautów

Szybkie Pytania - Filip Lato

Sabina Jeszka - wiek, wzrost

Ile lat ma Sabina Jeszka? Artystka urodziła się dokładnie w 1988 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 roku będzie świętować swoje 34. urodziny. Internautów ciekawi również wzrost Sabiny, Takiej informacji nie znajdziemy jednak w sieci.

Sabina Jeszka - mąż

Czy Sabina Jeszka ma męża? Życie prywatne artystki ciekawi wiele osób. Okazuje się, że Jeszka sakramentalne tak powiedziała w 2017 roku w Grecji, natomiast zaręczyny odbyły się rok wcześniej. Wybrankiem serca piosenkarki jest znany fotograf - Karol Małecki.

Sabina Jeszka - dzieci

Czy Sabina Jeszka ma dzieci? Tak, piosenkarka od 2018 jest szczęśliwą mamą i straciła głowę dla swojej córki Anastazji.

Sabina Jeszka - Mam Talent

Sabina Jeszka zyskała ogromną rozpoznawalność, dzięki 3. edycji programu Mam talent. Artystka od początku zachwycała nie tylko jurorów, ale także widzów przed telewizorami. Ostatecznie doszła do finału show i mimo, iż nie wygrała, jej kariera nabrała wiatru w żagle.

Pamiętacie Izę z Mam Talent, która ma głos jak Agnieszka Chylińska? Kobieta znów zachwyca!

Sabina Jeszka - koncerty

Sabina Jeszka wspominała w mediach wiele razy, że utrzymuje się z muzyki. Artystka dużo koncertuje, a czasami można zobaczyć ją nawet na głośnych i popularnych wydarzeniach w telewizji.

Sabina Jeszka - Instagram

Sabina Jeszka jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w wyszukiwarkę apki jej imię i nazwisko lub nick @sabinajeszka.

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa: