Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel

Roksana Węgiel szczerze o aborcji. 18-letnia gwiazda nie kryła swoich poglądów

2023-03-15 9:12

Roksana Węgiel jest wierzącą i praktykującą katoliczką, z czym nie kryje się nawet podczas wywiadów medialnych. Wiara w jej życiu pełni bardzo ważną rolę i nie raz modlitwa podniosła ją na duchu. Teraz 18-letnia piosenkarka została zapytana o kontrowersyjny temat jakim jest aborcja. Co odpowiedziała? Roxie nie kryła swoich poglądów.

Roksana Węgiel w styczniu 2023 roku skończyła 18 lat. Piosenkarka młodego pokolenia weszła w dorosłość z przytupem nie tylko przeprowadzając się do Warszawy, ale także wydając nowości muzyczne. Numer "Miasto", który niedawno miał swoją premierę, zapowiada długo wyczekiwany longplay artystki "13+5" i w mgnieniu oka stał się hitem wśród słuchaczy! Kariera Roxie idzie jak burza, dlatego nic dziwnego, że Kuba Wojewódzki zaprosił ją do swojego autorskiego programu. Odcinek z gwiazdą miał premierę we wtorek 14 marca i zanotował sporą oglądalność. 18-latka zasiadła na kanapie i musiała odpowiadać na wiele niefortunnych pytań odnośnie swojego życia prywatnego. Gospodarz zapytał Roxie, czy nie poszła na studniówkę dlatego, że jej rówieśnicy są dla niej "za biedni", a także o to, czy jej chłopak Kevin jest z nią dla pieniędzy. To jednak nie koniec! Podczas programu padło także pytanie o aborcję.

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel o aborcji

Kuba Wojewódzki słynący z kontrowersyjnych pytań, ciętego języka, nie boi się podejmować także tematów tabu. Goszcząc w swoim programie Roksanę Węgiel nie przepuścił okazji i zapytał ją co sądzi na temat aborcji. 18-letnia artystka jest katoliczką, dlatego pytanie mogło być dla niej niekomfortowe, jednak przed kamerami i widzami zdecydowała się powiedzieć, co myśli na ten temat:

- Może to być kontrowersyjne, ale ja zawsze otwarcie mówiłam o swoich wartościach. Dla mnie to jest bardzo ważne, nigdy się z tym nie kryłam. Jestem katoliczką, ale uważam, że Bóg dał nam wolną wolę i jak zadano mi pytanie o aborcję, to uważam, że nie powinno się nikomu niczego zabraniać - powiedziała.  

Showman podjął się także tematu Eurowizji i zapytał Roxie o Blankę i jej piosenkę "Solo", ale w tym temacie artystka również nie wypowiedziała się negatywnie, a wręcz przeciwnie. Uważa, że numer na Eurowizję 2023 jest bardzo chwytliwy, a za Blankę mocno trzyma kciuki!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Roksana Węgiel zmagała się z depresją! Wszystko przez ludzi z którymi pracowała