Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zdradziła kulisy sekretnego projektu. Fani nie mogą oderwać od niej wzroku!

2022-06-30 11:41

Roksana Węgiel to artystka, która dorasta na naszych oczach. Dziś jest o krok od pełnoletności, a jej kariera idzie przez branżę muzyczną niczym burza. Teraz Roksana Węgiel chwali się sekretnym projektem, który zbliża się wielkimi krokami. Co to będzie? Fani artystki, gdy ją zobaczyli, wręcz oszaleli!

Roksana Węgiel to gwiazda młodego pokolenia, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Nie dość, że wygrała pierwszą edycję The Voice Kids, zajęła pierwsze miejsce na Eurowizji Junior 2018, to jeszcze stała się zwyciężczynią trzeciej odsłony Dance Dance Dance. To jednak nie koniec jej sukcesów. Roksana Węgiel stała się prowadzącą tanecznego show dla dzieci You Can Dance - Nowa generacja, a także cały czas koncertuje robiąc przy tym prawdziwe show. Jednak okazuje się, że Roxie już dawno wyszła poza branże muzyczną i robi także inne ciekawe rzeczy. Oprócz koncertowania i nagrywania nowości, współpracuje przy przeróżnych projektach, a jakiś czas temu stała się ambasadorką znanej marki kosmetyków. Teraz przyszła pora na sekretny projekt, w którym prawie pełnoletnia gwiazda, wygląda mega kwitnąco. Co to będzie?

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel coraz bliżej 18. urodzin! Jak artystka zmieniła się na przestrzeni lat?

Szybkie pytania - Cleo

Roksana Węgiel - sekretny projekt

Wystarczyło jedno zdjęcie, aby Roksana Węgiel zachwyciła internautów. Młoda gwiazda opublikowała w swoich mediach społecznościowych fotkę prawdopodobnie z autobusu, w którym widać zielone rośliny i oczywiście ją w pięknych lokach. Sporą uwagę przykuwa również jej makijaż. Jest dziewczęcy i bardzo pasuje do jej urody. To jednak nie koniec! Roxie w relacji na InstaStories zdradziła, że szykuje się sekretny projekt! Co to będzie? Na ten moment jest to tajemnica, jednak wiemy że obok niej pojawiła się Oliwia Górniak - przyjaciółka, z którą artystka wygrała Dance Dance Dance 3. co ciekawe, internauci podejrzewają, że będzie to współpraca ze znaną marką modową!

- Przepiękna ??

- ale cudowne zdjecie roksanaaa??❤️‍?

- Dobra Roksana my już wiemy że to współpraca z DEEZEE.... Nie musicie ukrywać hahaha???

Sonda
Roksana Węgiel - czy słuchasz jej piosenek?