Marcin Maciejczak

i

Autor: AKPA Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak zmienił się nie do poznania! Tak dziś wygląda zwycięzca The Voice Kids 3

2022-10-19 12:47

Pamiętacie tego słodkiego chłopaka, który skradł serce niejednej osobie podczas emisji The Voice Kids? Mowa o Marcinie Maciejczaku, który stał się zwycięzcą trzeciej edycji programu. Dziś artysta zmienił się nie poznania, a jego najnowsze zdjęcie z Dawidem Kwiatkowskim robi szał w internecie. Ale jest wysoki!

Marcin Maciejczak dał się poznać wszystkim, jako uczestnik trzeciej edycji The Voice Kids. Kiedy podczas Przesłuchań w Ciemno, pojawił się na scenie i zaśpiewał kawałek I’ll Never Love Again z filmu Narodziny Gwiazdy, wszyscy oszaleli. Oczywiście nie mogło być inaczej. Wówczas 14-letni uczestnik wybrał na swojego trenera Dawida Kwiatkowskiego i właśnie w ten sposób otworzyły się bramy do jego głośnej kariery. Po zakończeniu The Voice Kids 3, artysta równie szybko, jak wkroczył na rynek muzyczny, zaczął się też rozwijać. Kampanie reklamowe, sesje zdjęciowe, duety z gwiazdami, nowe single, a także spektakularna metamorfoza!

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski zamyka rozdział z przytupem i kończy przygodę. Co będzie dalej?

Szybkie pytania - Cleo

Marcin Maciejczak - kiedyś i dziś

Pamiętacie Marcina Maciejczaka za czasów The Voice Kids? Choć od jego pierwszy występ w formacie miał miejsce w 2020 roku to przez dwa lata, wokalista bardzo się zmienił! Nie dość, że mocno skoczył do góry co widać na pierwszy rzut oka, to jeszcze zapuścił swoje charakterystyczne loki i zaczął zaczesywać je do tyłu lub na boki, niczym jego idol - Dawid Kwiatkowski

- Jak braciaaaa, Marcin jest cudowny uwielbiam go od Voice i obserwuje dalej jego karierę, wspaniały chłopak

- przysiegam, że patrząc na Marcina na jego koncercie widziałam Dawida wersja mini, widać, że miał dobrego trenera!! a sam jego koncert, głos o m g no coś niesamowitego!! ciary!

- Marcin to odkrycie totalne… jestem zauroczona jego głosem i osobowością od samych przesłuchań w ciemno

- ależ on się zmienił na plus, pełna podziwu jestem cały czas. a głos to petarda tak jak była

Poniżej możecie zobaczyć wspólne zdjęcie Marcina i Dawida. Internauci stwierdzili, że wyglądają jak bracia!

Jak dobrze znasz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?

Pytanie 1 z 7
"To takie proste, tak wpadać wieczorami, żaden pośpiech..." to słowa z piosenki: