Juli Chan - Julia Chmielarska

i

Autor: materiały prasowe Juli Chan - Julia Chmielarska

Juli Chan na Eurowizji 2023? Piosenka od twórców Eda Sheerana może reprezentować Polskę!

2023-01-10 14:21

Juli Chan została okrzyknięta polską Arianą Grande, dlatego nic dziwnego że wzięła sprawy w swoje ręce i coraz częściej słyszymy o niej w polskiej branży muzycznej. Artystka chce spełnić swoje kolejne marzenia, dlatego wysłała zgłoszenie na krajowe preselekcje dotyczące Eurowizji 2023. Czy to właśnie ona będzie reprezentować nasz kraj na głośnym konkursie?

Spis treści

  1. Juli Chan - Eurowizja 2023
  2. Juli Chan - kim jest?

Eurowizja 2023 zbliża się coraz to większymi krokami. Najpopularniejszy i jeden z najważniejszych konkursów muzycznych, odbędzie się w tym roku 9, 11 i 13 maja w Liverpool Arena w Liverpoolu. Podczas wydarzenia zobaczymy 37. reprezentantów różnych krajów, w tym oczywiście Polskę. Kto zawita na zachodnim wybrzeżu północnej Anglii? Okazuje się, że reprezentantami Polski chce być wiele znanych osób, jak na przykład Maja Hyży, Blanka, Kuba Szmajkowski, czy też Marina Łuczenko-Szczęsna. To jednak nie koniec. Swoją eurowizyjną piosenkę na polskie preselekcje do Eurowizji 2023 wysłała także 18-letnia Julia Chmielarska, znana w branży muzycznej jako Juli Chan. Wiele osób może kojarzyć artystkę z The Voice Kids, a także z drużyny Cleo w drugiej edycji talent-show.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel i jej mama wyglądają jak siostry. Od pani Edyty ciężko oderwać wzrok!

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Juli Chan - Eurowizja 2023

Juli Chan ma dopiero 18 lat, a już sukcesów może pozazdrościć jej każdy. Nie dość, że pokazała się Polsce w programie The Voice Kids 2, to jeszcze Cleo napisała dla niej piosenkę "Zniknę z Tobą". Mało tego, Julia podjęła się jakiś czas temu odświeżenia kultowego hitu Joe Le Taxi i jak się okazało, był to strzał w 10-tkę, ponieważ mówiło się o niej nie tylko w Polsce! Dziś okazuje się, że Juli Chan wysłała swoje zgłoszenie na Eurowizję 2023, a za piosenkę na konkurs odpowiedzialny jest między innymi brytyjski producent, który pracował z Edem Sheeranem, Adele i Markiem Ronsonem. Warto również wiedzieć, że piosenka eurowizyjna Juli Chan będzie miała premierę po zakwalifikowaniu się do finałowej 10-tki w preselekcjach.

Juli Chan - kim jest?

Juli Chan, to pseudonim artystyczny Julii Chmielarskiej, która dała się poznać widzom jako uczestniczka The Voice Kids 2. Artystka 30 marca 2023 roku będzie świętować swoje 19. urodziny i mimo młodego wieku, sukcesów w branży muzycznej może pozazdrościć jej wiele osób. Juli Chan otworzyła sobie drzwi do międzynarodowej kariery coverem Joe Le Taxi, który dotarł na szczyt listy przebojów francuskiego radia RTS FM i był grany przez ponad 30 innych stacji radiowych we Francji. W 2022 roku odniosła międzynarodowy sukces z singlem Not A Crime, który był grany na antenach 60 stacji radiowych w 20 krajach na 4 kontynentach. Juli Chan walczy o posadkę reprezentantki Polski na Eurowizji 2023, a za jej piosenkę wysłaną na preselekcje odpowiada Magda Goya Wójcik, Phoebe Ray i topowy brytyjski producent, który współpracował z Adele, Edem Sheeranem i Markiem Ronsonem.

Sonda
Eurowizja 2023 - czy Juli Chan powinna reprezentować Polskę w konkursie?