Roksana Węgiel i Blanka Lipińska

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel i Blanka Lipińska

Blanka Lipińska uraziła Roksanę Węgiel. Pisarka, po latach, tłumaczy sprawę. Jest jej przykro

2023-03-13 12:53

Roksana Węgiel nie wspomina dobrze spotkania z Blanką Lipińską podczas jednego eventu, kiedy to pisarka miała rzucić w jej stronę niemiłym tekstem. Po latach Blanka wytłumaczyła, co dokładnie miała na myśli. Czy to sprawi, że Roxie nie będzie czuła urazy?

Roksana Węgiel od 5 lat rozwija swoją muzyczną karierę. Ma na koncie wiele sukcesów, jak chociażby wygrana w "The Voice Kids" czy zwycięstwo w Eurowizji Junior w 2018 roku. Właśnie jest przed premierą swojej drugiej płyty zatytułowanej "13+5", której sprzedaż rusza 31 marca 2023. Roksana pojawiła się w wywiadzie Żurnalisty, u którego zwierzyła się z nieprzyjemnego spotkania z Blanką Lipińską podczas jednego z eventów.

Roksana Węgiel ma żal do Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska znana jest ze swojego ciętego języka i szczerości, która może być odbierana negatywnie. Autorka serii "365 dni" oraz Roxie, kilka lat temu zostały zaproszone na galę Plejady, podczas której z ust Blanki padły słowa, które uraziły młodą wokalistkę. Roxie miała wówczas 15 lat, a styliści dla młodziutkiej piosenkarki wybrali lateksową kreację.

To jest śmieszne. W ogóle Blanka... Nie to to jest hit. Ja pamiętam jak na gali Plejady się spotkałam z Blanką, miałam taką kreację z ramionami sterczącymi. Blanka tak na mnie spojrzała, zjechała mnie z góry do dołu i powiedziała: "No, ty chyba nie powinnaś obok mnie stać". Samo to już o niej dużo świadczy. Wywalone mam w to - powiedziała w rozmowie z Żurnalistą.

Gdy Blanka Lipińska zorganizowała na instastories rozmowę z fanami, padło pytanie o tenże event i niefortunną sytuację z Roxie. Pisarka przyznała, że miała zupełnie inne intencje wypowiadając to zdanie.

Ze względu na to o czym są moje książki i jak bardzo ich kontrowersyjność została nadmuchana w naszym kraju, od początku mam zasadę, że nie pozuję z dziećmi. Roxie miała wtedy 14 czy 15 lat. Nie uważałam, że dobrze będzie dla niej by stała koło laski, która jest pierwszym "złem wcielonym" tego kraju. Ot i cała fascynująca historia - napisała Blanka - Bardzo jest mi przykro, że odebrała to personalnie - dodała na końcu wypowiedzi.

Roksana Węgiel nie pała zbyt dużą sympatią do Blanki Lipińskiej, jak wynika z jej wypowiedzi, jednak być może po tłumaczeniach pisarki, zmieni się jej nastawienie. Czas pokaże, jak ułożą się ich relacje.

Blanka Lipińska

i

Autor: Screen/Instagram/@blanka_lipinska Blanka Lipińska - post z instastories
Eska Daje Szkołę - Igrzyska Starożytne
Listen on Spreaker. Źródło: Blanka Lipińska uraziła Roksanę Węgiel. Pisarka, po latach, tłumaczy sprawę. Jest jej przykro