Radio SuperNova gości w Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe Radio SuperNova gości w Julinek Park

Radio SuperNova gościem w Julinek Park. Co będzie się działo 16-17 lipca? [ATRAKCJE]

2022-07-13 9:18

Lato w Radiu SuperNova trwa w najlepsze i nie straszna nam pogoda! Już w najbliższy weekend 16 i 17 lipca 2022, będziemy smażyć najlepsze letnie przeżycia w Parku Wodnym w Julinku! Na wszystkich czeka moc atrakcji i wrażeń, dlatego sprawdźcie szczegóły. To trzeba przeżyć na własnej skórze!

Radio SuperNova gościem w Julinek Park. Co będzie się działo 16-17 lipca? Lato w Radiu SuperNova trwa w najlepsze i nie straszna nam pogoda! Już w najbliższy weekend będziemy smażyć najlepsze letnie przeżycia w Parku Wodnym w Julinku. W sobotę i niedzielę będzie można spotkać naszą ekipę - Dawida Wajdę i Kasię Żochowską, którzy zapewnią Wam doskonałą zabawę. Na wszystkich czekają wspaniałe atrakcje. Dorośli będą mogli oddać dzieciaki pod opiekę animatorek, które nie pozwolą im się nudzić - malowanie buziek, wiązanie balonów i inne zabawy, skutecznie zajmą im czas! Co w takim razie z dorosłymi? Gdy dzieci będą spędzać miło czas, dorośli będą mogli wziąć udział w konkursach, które znacie z anteny, karaoke z najlepszymi Polskimi Hitami, lekcje zumby z Karoliną Wasiak ze szkoły I Love Dance i nie tylko.

To jednak nie koniec atrakcji! W sobotę po południu czeka na Was Piana Party, natomiast w niedzielę o godzinie 14, wpadnijcie na koncert młodej i zdolnej Kai Gniecioszek, a gdy moc emocji rozpali Wasze ciała i dusze, będziecie mogli wskoczyć do basenu i zjechać na zjeżdżali wodnej! To wszystko w weekend 16 i 17 lipca - SuperNova Smaży na plaży w Julinek Park. Musicie tam być!

Wakacyjny Superhit Odc. 2 - lata 90 z neonami