SuperNova Smaży na Plaży - wakacyjny konkurs

i

Autor: Radio SuperNova SuperNova Smaży na Plaży - wakacyjny konkurs

SuperNova Smaży na Plaży - wakacyjny konkurs Radia SuperNova. Co zrobić by wygrać?

2022-07-22 14:15

SuperNova Smaży na Plaży to wakacyjny konkurs Radia SuperNova, w którym można wygrać wspaniałe nagrody! Co trzeba zrobić, aby wygrać? Jakie są nagrody i najważniejsze, od kiedy do kiedy trwa wakacyjna zabawa? Tego nie można przegapić! Sprawdźcie szczegóły.

Pokaż nam gdzie odpoczywasz! Czy smażysz się na plaży w Rewalu? Czy na kajaku na jeziorze Mamry? Może łapiesz letnią opaleniznę podczas wędrówki w Tatry? A może budujesz zamek z piasku na działce? Gdziekolwiek jesteś w te wakacje SuperNova smaży na plaży! Czekamy na Twoje zdjęcia z wakacji. Pokaż nam jak odpoczywasz i gdzie nas słuchasz - a my Cię nagrodzimy!

Co zrobić by wygrać? To banalnie proste! Wystarczy, że wyślesz nam swoje zdjęcie z wakacji poprzez specjalny formularz na stronie smazynaplazy.radiosupernova.pl

Dla laureatów konkursu mamy zestawy plażowe, a Wasze zdjęcia pojawią się w wielkiej galerii na naszej stronie internetowej www.radiosupernova.pl. To jednak nie koniec. Nagrody do konkursu ufundowała również ZIAJA - kosmetyki z serii Sopot SUN.

Konkurs SuperNova smaży na plaży trwa od 20.06.2022 do 19.08.2022.

ZOBACZ TAKŻE: SuperNova Smaży na Plaży - drugi tydzień konkursu za nami! Oto zwycięzcy [GALERIA]

Ziaja

i

Autor: materiały prasowe Ziaja Link: https://ziaja.com/search?search=Sopot Sun