Filip Lato

i

Autor: AKPA Filip Lato

Premiery w Opolu zaskoczeniem! Internauci pod wrażeniem Filipa Lato - 'najlepszy ze wszystkich'

2022-06-20 11:52

Festiwal w Opolu 2022 przeszedł już do historii. Na scenie pojawiły się najpopularniejsze gwiazdy polskiej muzyki, które zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Wśród nich był również Filip Lato, który jak się okazuje, zrobił ogromne wrażenie na wszystkich. Obok jego występu nie dało się przejść obojętnie!

Filip Lato to artysta, który dał się poznać wszystkim za sprawą siódmej edycji The Voice of Poland. W 2016 roku wziął udział w Przesłuchaniach w Ciemno, podczas których zaśpiewał kawałek She Will Be Loved z repertuaru Maroon 5. Oczywiście nie mogło być inaczej - artysta przeszedł do kolejnego etapu, wybierając drużynę Tomsona i Barona. Koniec końców, zaszedł naprawdę daleko ponieważ aż do odcinków na żywo, a następnie jego kariera nabrała błyskawicznego rozpędu! Nie dość, że ukazał się znakomity singiel 100 nagrany z Sound’n’Grace, to jeszcze jego solowy numer Czy chcesz, czy nie, został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej seriali W rytmie serca oraz w Barwach szczęścia.

Mijały kolejne lata, a Filip Lato tworzył dla swoich słuchaczy kolejne perełki. Pokazał się też w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie wygrał aż trzy odcinki - w tym również ten finałowy. To artysta, który czego się nie dotknie robi to perfekcyjnie i tak było również tym razem podczas głośnego Festiwalu w Opolu 2022.

Sonda
Filip Lato - którą piosenkę artysty lubisz najbardziej?

Filip Lato dał czadu w Opolu 2022

Ulubieniec polskich słuchaczy, Filip Lato brał udział w prestiżowym konkursie Premiery w Opolu podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Artysta wystąpił jako pierwszy ze swoją muzyczną nowością Lepiej mieć i zachwycił publiczność. Otrzymał nagrodę w kategorii Premiery od Jedynki - Polskiego Radia, a w komentarzach nie zabrakło ciepłych słów od jego wiernych fanów. Nie dość, że posypały się same gratulacje, to jeszcze wiele osób twierdzi, że artysta podczas tego konkursu był po prostu najlepszy!

- Gratulacje ? było pięknie! ❤️❤️

- Filip Lato to najlepszy wykonawca w Opolu! Brawo!

- Dla mnie też był najlepszy Filip Lato

- Mnie się najbardziej podobał bezkonkurencyjne Filip Lato

- Na Filipa głosowałam był to jeden z najlepszych utworów. Piosenka była świetna najlepsza. Brawo Filip?

- Filip rewelacja??

- Filip byłeś świetny, Twoja piosenka bardzo wpada w ucho.??

- Co Wam powiem to Wam powiem ale najlepszy występ ever miał tylko Filip Lato i nikt więcej!

To jednak nie koniec. Filip Lato nie dość, że zaśpiewał swoją muzyczną nowość, to widzowie mogli go również podziwiać podczas Debiutów, gdzie wystąpił jako gość w piosenkach Medytacje Wiejskiego Listonosza oraz Jak się masz, kochanie. Artysta na scenie nie był sam! Towarzyszyła mu Karolina Stanisławczyk, Ania Byrcyn i Tadeusz Seibert. Poniżej od około 8 minuty, możecie zobaczyć, jak Filip Lato poradził sobie na scenie podczas tegorocznego konkursu Premiery. My jesteśmy oczarowani!