Pola Gonciarz

i

Autor: akpa Pola Gonciarz

GWIAZDY

Pola Gonciarz - wiek, rodzice, ojciec, partner, kim jest, kariera, Instagram

2023-10-13 15:28

Pola Gonciarz, czyli serialowa Blanka z Na dobre i na złe została uczestniczką 19. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ile ma lat? Jakie studia ukończyła? Co warto o niej wiedzieć - przeczytajcie w naszym artykule.

Spis treści

  1. Pola Gonciarz - wiek, wzrost
  2. Pola Gonciarz - rodzice
  3. Pola Gonciarz - partner
  4. Pola Gonciarz - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  5. Pola Gonciarz - Instagram

Kim jest Pola Gonciarz? To zastanawia wiele osób, które z jakiegoś powodu nie znają kariery aktorki. Pola nie tylko gra w produkcjach telewizyjnych, ale i w teatrze. Aktorka również śpiewa i można było oglądać ją w tej roli w 2019 roku na Festiwalu w Opolu, kiedy to wykonała piosenkę z repertuaru Anny Marii Jopek. Za swój wykon artystka otrzymała nagrodę Dziennikarzy i Fotoreporterów. Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Blanki, córki doktor Wiktorii Consalidy, która poszła w ślady swojej matki w serialu Na dobre i na złe i również leczy pacjentów w szpitalu w Leśnej Górze.

Warto również wspomnieć, że Pola Gonciarz w 2023 roku ukończyła studia wokalno-aktorskie w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Czy Polacy znają flagę Polski? SZOK! Test wiedzy wśród turystów #EwelinaPyta

Pola Gonciarz - wiek, wzrost

Ile lat ma Pola Gonciarz? Dokładnej informacji w sieci na temat urodzin aktorki nie znajdziemy. Wiemy jednak, że w 2023 roku skończy 25 lat. Internautów zastanawia także, ile wzrostu mierzy Pola Gonciarz. Okazuje się, że aktorka ma 168 cm wzrostu.

Pola Gonciarz - rodzice

Kim są rodzice Poli Gonciarz? Wiele osób kojarzy aktorkę z serialu Na dobre i na złe, w którym do dziś wciela się w rolę córki doktor Wiktorii Consalidy - Blankę. O jej prawdziwych rodzicach i o życiu prywatnym wiemy niewiele, ponieważ aktorka bardzo chroni swoją prywatność.

Pola Gonciarz - partner

Czy Pola Gonciarz ma chłopaka? Wiele osób zastanawia się, czy serce pięknej aktorki jest już zajęte. Niestety póki co tego się nie dowiemy. Pola należy do grona artystów, którzy chronią swoją prywatność przed mediami i postronnymi osobami. Na jej Instagramie nie znajdziemy zdjęć, które mogłyby świadczyć o tym, że jest z kimś w związku.

Pola Gonciarz - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Pola Gonciarz została ogłoszona uczestniczką 19. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W jesiennej ramówce Polsatu będziemy mogli śledzić jej zmagania na scenie i metamorfozy, którym będzie się poddawać.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w jesiennej edycji?

Pola Gonciarz - Instagram

Pola Gonciarz jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę imię i nazwisko aktorki lub jej oficjalny nick @miczag. Pola wstawia bardzo dużo zdjęć na profil nie tylko ze swojego życia medialnego, ale także z podróży i domowych zakątków.

Sonda
Czy brakuje Ci Piotra Gąsowskiego jako prezentera Twoja Twarz Brzmi Znajomo?