Piotr Rubik

i

Autor: AKPA Piotr Rubik

Piotr Rubik mając 18 lat wyglądał całkiem inaczej! Muzyk pochwalił się zdjęciem z młodości

2022-09-08 10:13

Piotr Rubik świętował niedawno swoje 54. urodziny. Z tej okazji postanowił przypomnieć sobie stare, dobre czasy i pochwalił się zdjęciem sprzed kilkunastu lat! Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak wyglądał wchodząc w dorosły wiek? Zdjęcie artysty na którym ma 18 lat, zrobiło furorę w sieci!

Piotr Rubik to znany i ceniony artysta w branży muzycznej, ale i filmowej. Mając zaledwie 7 lat, zaczął uczyć się gry na wiolonczeli, co zaowocowało ukończeniem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Następnie krok po kroku wspinał się wyżej w swojej karierze, osiągając wiele sukcesów. Współpracował przy tworzeniu płyt między innymi dla Katarzyny Skrzyneckiej czy też Michała Bajora, a Edyta Górniak otrzymała napisane przez niego piosenki takie jak “Dotyk” oraz pieśń “Dove Vai”, promującą film Quo Vadis. Mało kto wie, że Piotr Rubik stworzył oprawę muzyczną Wiadomości TVP1, którą można było słyszeć w latach 2004-2014. Kompozytor ogromną rozpoznawalność zyskał dzięki piosence “Psalm dla Ciebie”, która ma już 16 lat. Dziś Piotr Rubik słynie nie tylko ze swoich kojących piosenek, ale także dużo osób kojarzy go z fryzurą. Na jego głowie widnieją bujne loki, których pozazdrościć mu może niejedna kobieta.

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan

Piotr Rubik - kiedyś i dziś

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak Piotr Rubik wyglądał mając 18 lat? Było to w 1986 roku! Muzyk wtedy również mógł pochwalić się bujnymi lokami, jednak jego długość włosów była znacznie krótsza niż teraz. Oprócz tego Piotr Rubik za młodu nosił okulary z bardzo grubymi szkłami, a także kwadratowymi oprawkami. Patrząc na jego zdjęcie sprzed lat, ciężko wyobrazić sobie, że to naprawdę on! Przekonajcie się sami.

ZOBACZ TAKŻE: Najfajniejszy uczestnik Tańca z Gwiazdami 2022 to... Na parkiecie kradnie całe show!

Kto śpiewa te piosenki? Zgadnij wykonawcę po tytule

Pytanie 1 z 12
Piosenkę "Skrzydlate Ręce" śpiewa: