Topky

i

Autor: materiały prasowe Topky

PRACA PO GODZINACH

Angelika i Paula z Topky po koncertach zajmują się czymś innym. Nie zgadniesz gdzie pracują!

2023-11-22 15:59

Angelika Żmijewska razem z Paulą Karpowicz tworzą zgrany duet Topky. Dziewczyny dają czadu na swoich koncertach, jednak czy wiesz, że po godzinach zajmują się całkiem czymś innym? Nie zgadniesz, co oprócz muzyki i koncertów lubią jeszcze robić. Są w tym naprawdę świetne - sprawdź szczegóły.

Zespół Topky tworzą dwie piękne wokalistki disco polo - Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz. Choć swoją karierę rozpoczynały w grupie Top Girls, to zdecydowały się na krok do przodu i jako przyjaciółki, założyły duet Topky. Od roku występują na scenie same i robią prawdziwe wow! Nie dość, że na koncertach zawsze są przygotowane w stu procentach i dają z siebie wszystko, to jeszcze piosenki, które tworzą spodobały się wielu odbiorcom. Nie można zapomnieć również o duetach z MiłymPanem i Defisem, a także z formacją Łobuzy. Piosenki Jeden taniec jedna noc, a także Dawaj mi pyska to dwa hity tegorocznego lata, które cały czas możecie usłyszeć na antenie Radia SuperNova.

ZOBACZ TAKŻE: Najpiękniejsze piosenkarki z branży disco polo. Ciężko oderwać od nich wzrok!

Topky (Szybkie Pytania)

Topky - co robią po godzinach?

Nie tylko muzyką i koncertami żyją Topky! Okazuje się, że Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz po godzinach robią coś jeszcze - i są w tym naprawdę dobre! Angelika pasjonuje się japońskim masażem twarzy - kobido, a na taki relaks można umówić się do niej na warszawskiej Woli. Paula natomiast pasjonuje się branżą beauty i od maja 2021 roku, prowadzi swój salon piękności Top of Beauty by Paula Karpowicz w Augustowie. Jesteście zaskoczeni?

Sonda
Słuchasz disco polo?