Paula Karpowicz dała na licytację WOŚP 2023 coś bardzo cennego. To marzenie jej fanów!

i

Autor: screen z Instagram/@paulakarpowicz Paula Karpowicz dała na licytację WOŚP 2023 coś bardzo cennego. To marzenie jej fanów!

Paula Karpowicz dała na licytację WOŚP 2023 coś bardzo cennego. To marzenie jej fanów!

2023-01-12 13:00

Jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo, postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z okazji tegorocznego finału, artystka wystawiła na licytację coś bardzo cennego i nieosiągalnego dla zwyczajnych osób. Marzenie jej fanów wkrótce może się spełnić!

Paula Karpowicz to niesamowicie popularna wokalistka w branży disco polo, która rozpoznawalność zawdzięcza zespołowi Top Girls, w którym razem z Angeliką Żmijewską koncertowała do 2021 roku. Następnie przyszedł czas na zmiany i przyjaciółki założyły formację Topky, a ich kariera nabrała niezwykłego tempa. Dziś Paula i Angela są znane w całej Polsce, a ich piosenki już w dniu premiery uzyskują status hitów. Tak było między innymi z kawałkiem Szpile, Dzban, coverem All For You, czy też ze wspólnym kawałkiem Jeden taniec jedna noc, który powstał z Defisem i Miłym Panem. Nie można również zapomnieć o Dawaj mi pyska z Łobuzami, który wykręcił na YouTube 18 milionów odsłon!

ZOBACZ TAKŻE: Angelika i Paula z grupy Topky po godzinach zajmują się czymś innym. Nie zgadniesz gdzie pracują!

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta

Paula Karpowicz Topky - WOŚP 2023

Paula Karpowicz z zespołu Topky, postanowiła wziąć udział w 31. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wokalistka disco polo wystawiła na licytację coś wyjątkowego i niedostępnego dla wszystkich. Mowa o aukcji, której zwycięzca będzie mógł spotkać się z Paulą na planie teledysku zespołu Topky, uczestniczyć w planie zdjęciowym w Warszawie, zobaczyć jak jej praca wygląda "od kuchni", a nawet będzie okazja do wspólnego zdjęcia z Paulą. Zjawiskowa wokalistka zaprasza do licytacji w szczytnym celu - aż żal nie skorzystać!

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcje gwiazd. Cena rakiety Igi Świątek zwala z nóg!

Która polska wokalistka mogłaby być Twoją dziewczyną?

Pytanie 1 z 9
Widzisz piękną kobietę na ulicy. Na co w pierwszej kolejności zwracasz uwagę?