B.R.O - Jeszcze Będzie Pięknie. Utwór który daje nadzieje na każdą okazję

i

Autor: Marcin Świątek / materiały prasowe B.R.O Management B.R.O - Jeszcze Będzie Pięknie. Utwór który daje nadzieje na każdą okazję

Pamiętacie piosenkę B.R.O - Jeszcze Będzie Pięknie? Powstała parodia na Mundial!

2022-11-22 15:40

Jeszcze Będzie Pięknie to piosenka rapera B.R.O, która bez wątpienia od kwietnia 2022 roku jest hitem wśród polskich słuchaczy. Jednak czy wiesz, że numer został wykorzystany w celu zrobienia parodii o tegorocznym Mundialu? Niektórzy twierdzą, że przeróbka jest lepsza od oryginału - przekonajcie się sami.

B.R.O to tak naprawdę Jakub Birecki, który jest nie tylko polskim raperem, ale także producentem muzycznym. Oprócz muzyki ukochał sobie też piłkę nożną i grał między innymi w OKS Start Otwock i juniorskiej drużynie Polonii Warszawy. Jego piłkarskie umiejętności mogliśmy oglądać 19 listopada podczas wydarzenia Move Federation, ponieważ B.R.O znalazł się w Teamie Tromby, wygrywając mecz z Team WK 5:1. Jednak muzyka to wiodące hobby w jego życiu i temu oddaje się w stu procentach. B.R.O z okazji swoich 30. urodzin zaprezentował światu utwór Jeszcze Będzie Pięknie. Kawałek w mgnieniu oka stał się hitem w sieci i dosyć często można go usłyszeć w rozgłośniach radiowych, w tym w Radiu SuperNova. Warto również wiedzieć, że piosenka polskiego rapera doczekała się przeróbki związanej z Mundialem 2022!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

B.R.O - Jeszcze Będzie Pięknie parodia Mundial 2022

Takiego obrotu nie spodziewał się chyba nawet sam raper. B.R.O doczekał się parodii swojego hitu, który na samym YouTube notuje ponad 18 mln odsłon! Przeróbka jego piosenki dotyczy Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które od 18 listopada do 20 grudnia, rozgrywane są w kraju islamskim - dokładnie w Katarze. Na taki krok zdecydował się internetowy twórca Kamcio, który w ten sposób dopinguje biało-czerwonych. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się parodia piosenki i klipu B.R.O - Jeszcze Będzie Pięknie, a także przeczytać komentarze internautów, którym przeróbka mocno wpadła w ucho!

ZOBACZ TAKŻE: Mecze Reprezentacji Polski 2022. Kiedy i z kim gra Polska w Katarze?

- nie no naprawde szacun za taką nute? oby więcej takich piosenek! brzmi lepiej niż orginał? wszyscy trzymamy kciuki za Polske!!!

- No nie spodziewałem się że to będzie tak bujać GRATY!!!!!!!!!!!!????

- Klasa chłopie! Wyszło idealnie ?

Sonda
Czy będziesz oglądał Mundial w Katarze?