Iza Demska

i

Autor: screen z YouTube/TVN Talent Show Iza Demska

Pamiętacie Izę z Mam Talent, która ma głos jak Agnieszka Chylińska? Kobieta znów zachwyca!

2022-07-11 13:15

Pamiętacie Izę z Mam Talent, która ma głos jak Agnieszka Chylińska? Choć od emisji programu minęło trochę czasu, to o tym występie naprawdę ciężko zapomnieć. Wszystko przez talent uczestniczki, która wciąż czaruje nim internautów. Zastanawiacie się jak brzmi w piosence Czesława Niemena - Dziwny jest ten świat? Iza Demska dała czadu!

Iza Demska to uczestniczka Mam Talent, o której ciężko zapomnieć. Charyzmatyczna, lecz skromna kobieta, weszła na scenę podczas castingu do 13. edycji programu i przed wszystkimi zaprezentowała się w piosence Kiedy powiem sobie dość z repertuaru grupy O.N.A. Jak się szybko okazało, wokalistka, która śpiewa tylko "pod prysznicem", brzmiała niemal identycznie jak jurorka show - Agnieszka Chylińska, z którą następnie zaśpiewała na scenie. Gdy występ dobiegł końca, nie mogło być inaczej. Izabela Demska 'Owca' otrzymała od Małgorzaty Foremniak złoty przycisk, który kierował ją od razu do półfinału. Gdy nadszedł odcinek na żywo 33-latka, zaprezentowała się wszystkim w utworze zespołu Red Lips i mimo iż była faworytką wielu osób, to niestety nie przeszła dalej.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami 2022 - jednopłciowa para w programie. Kto pojawi się na parkiecie?

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Iza z Mam Talent zachwyca głosem w sieci

Widzowie, którzy od castingu pokochali Izę Demską byli zawiedzeni wynikami półfinału i tym, że ich faworytka nie zakwalifikowała się do finału Mam Talent. Mimo to, kobieta wciąż śpiewa, a jej głosem można delektować się między innymi na TikToku, gdzie prezentuje swoje umiejętności przed internautami. Niedawno Iza zdecydowała się opublikować cover piosenki Czesława Niemena - Dziwny jest ten świat, który okazał się totalnym szaleństwem w muzycznej aplikacji!

- Trochę jakbym słyszała Chylińska. Wow,mocny głos ?

- pięknie Pani śpiewa ??

- Jesteś genialna ??

- Coś pięknego...zasługujesz na Brava... Masz naprawdę piękny głos , proszę ? zaśpiewaj coś Chylińskiej

- ????? O kurde piękny głos , drugi zastępca Chylińskiej i Niemena ♥️?? dałaś radę

Internauci są zachwyceni wykonaniem Izy i z niecierpliwością czekają na kolejne covery w jej wydaniu, ale także na koncerty! Poniżej możecie posłuchać, jak uczestniczka 13. edycji Mam Talent brzmi w piosence Czesława Niemena - Dziwny jest ten świat. Ciarki na ciele gwarantowane!

Gwiazdy w programach telewizyjnych - kto był w jakim show?

Pytanie 1 z 10
Cleo była w programie...