Ewelina Flinta

i

Autor: ARTUR BARBAROWSKI /SE/EAST NEWS

Pamiętacie Ewelinę Flintę? Co dziś robi i jak wygląda artystka od hitu Żałuję?

2022-04-26 15:13

Jej przeboje nuciła kiedyś cała Polska! Mowa o Ewelinie Flincie, która znana jest ze swoich hitów takich jak Żałuję, Nie Kłam że Kochasz Mnie, Przeznaczenie, czy też Goniąc Za Cieniem. Jak dzisiaj wygląda i co robi artystka? Nadal zajmuje się muzyką czy poszła w całkiem innym kierunku? Sprawdźcie jak dziś wygląda Ewelina Flinta i co u niej słychać.

Pamiętacie Ewelinę Flintę? Kiedyś to było! Artystka wykonująca muzykę z pogranicza popu, rocka i pop-rocka, była objawieniem pierwszej polskiej edycji Idola. Dosyć szybko okrzyknięto ją polską Janis Joplin ze względu na charakterystyczną chrypkę. Mimo iż nie wygrała muzycznego programu i zajęła drugie miejsce - zaraz po Alicji Janosz, to bramy show biznesu szeroko się dla niej otworzyły. Ewelina Flinta stała się polską gwiazdą, a wydając numer Żałuję sprawiła, że do tej pory uwielbia go wiele osób. Refren Żałuję, że Cię znałam nuciło wiele osób na przeróżnych koncertach, festiwalach czy nawet jadąc autem i słuchając radia. Jednak od jakiegoś czasu słuch o Ewelinie Flincie zaginął. Co dziś robi i jak wygląda kultowa wokalistka?

ZOBACZ TAKŻE: Komu Sanah pisze piosenki? O tym na pewno nie wiedziałeś!

Sonda
Ewelina Flinta - którą piosenkę lubisz bardziej?

Ewelina Flinta - kiedyś i dziś

Co dziś robi Ewelina Flinta? Co u niej słychać? Pochodząca z Lubuska artystka pomimo zniknięcia z show-biznesu, nadal realizuje się muzycznie. Oprócz tego działa społecznie i charytatywnie, jest ambasadorką Fundacji Nasza Ziemia, a w 2021 roku wspólnie z innymi artystkami zaśpiewała piosenkę Kochana, która powstała na potrzeby Sounds Like Women. Ewelina Flinta nawet gdy była u szczytu popularności, chroniła swoją prywatność. Unikała odpowiedzi na pytania o życie prywatne i nie pokazywała się publicznie z partnerem. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Piosenkarka wiedzie spokojne życie z dala od plotek i sensacji na swój temat. Co ciekawe, w 2022 roku dokładnie 24 października będzie obchodzić swoje 43. urodziny.

Jak dziś wygląda Ewelina Flinta? Artystka jest idealnym dowodem na to, że wiek to tylko cyferki. Wciąż tryska energią, zaraża wszystkich uśmiechem i wygląda jak nastolatka. Przekonajcie się sami, oglądając jej aktualne zdjęcia, które zostały opublikowane na jej oficjalnym Instagramie.

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)