Ewelina Flinta

i

Autor: ARTUR BARBAROWSKI /SE/EAST NEWS Ewelina Flinta

Odmieniona Ewelina Flinta po 17 latach wraca na scenę! Fani 'aż mnie zatkało'

2022-07-22 8:53

Żałuję, że Cię znałam, żałuję że kochałam - tak zaczyna się refren najpopularniejszej piosenki Eweliny Flinty. Teraz okazuje się, że gwiazda po 17 latach wraca na scenę z muzyczną nowością! Fanów zatkało z wrażenia, a nowa piosenka artystki ma szansę namieszać. Sprawdźcie jak dziś wygląda gwiazda od hitu Żałuję i w jakim stylu powróciła. Będziecie zaskoczeni!

Ewelina Flinta to piosenkarka, która na szczycie była bardzo długo. Stała się jedną z najpopularniejszych artystek lat dwutysięcznych, a jej charakterystyczny wokal od razu zachwycił jurorów i widzów, pierwszej edycji Idola, który wówczas emitowany był na antenie Polsatu. Choć nie udało jej się wygrać muzycznego show, to nic nie stanęło na przeszkodzie by rozwinąć skrzydła. Flinta zrobiła o wiele większą karierę, niż triumfująca w Idolu Alicja Janosz. Dowodem na to jest chociażby kawałek "Żałuję", który stał się hitem w całej Polsce i nadal można usłyszeć go w niektórych stacjach radiowych w Polsce - w tym w Radiu SuperNova. Żałuję, że Cię znałam, żałuję że kochałam - to słowa refrenu których nie da się zapomnieć!

Po 17 latach Ewelina Flinta wraca na scenę. Artystka zrobiła niemałą niespodziankę swoim fanom, którzy takiego obrotu akcji się nie spodziewali!

Sonda
Ewelina Flinta - którą piosenkę lubisz bardziej?

Ewelina Flinta - nowy singiel Zakochana

Ewelina Flinta przeszła metamorfozę i wraca na scenę! Artystka, która dziś ma znacznie krótsze włosy, zrobiła wszystkim ogromną niespodziankę i ogłosiła, że rozpoczyna prace nad nowym materiałem i dołącza do nowej agencji koncertowej. To jednak nie koniec zaskoczeń! W piątek 22 lipca między innymi na Spotify, pojawiła się jej muzyczna nowość, która nosi tytuł "Zakochana".

- Dawno tak bardzo nie cieszyłem się na żaden muzyczny powrót! ? Nie mogę się doczekać! ❤️

- Na takie info czekało się latami. W końcu ????

- Aż mnie zatkało !!! Super !!!!! Czekam :)

- Super że wydajesz po tylu latach nową płytę i nowe piosenki. Wierzyłem, że wrócisz na nowo i po wielu latach z nowymi piosenkami i nową płytą ?❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Prapremiera płyty Eweliny Flinty odbędzie się już niedługo, bo we wtorek 2 sierpnia w Kinokawiarni Stacja Falenica w Warszawie. Fani gwiazdy byli tak zainteresowani wydarzeniem, że bilety rozeszły się w mgnieniu oka! W związku z tym organizatorzy postanowili uruchomić sprzedaż kolejnej puli wejściówek. Na ten moment nie znamy więcej informacji. Ewelina Flinta podgrzewa atmosferę, utrzymując wiele szczegółów swojego powrotu na scenę w tajemnicy.

Ewelina Flinta - wiek, mąż, dzieci, nowy singiel, rodzina, gdzie mieszka, Instagram

Szybkie Pytania Kamil Bednarek