Magdalena Narożna

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS WARSZAWA Magdalena Narożna

Magdalena Narożna odmłodzona w nowej fryzurze. Fanom jednak nie przypadła do gustu

2022-07-22 9:39

Magdalena Narożna od pewnego czasu eksperymentuje z wyglądem. Po irokezie sprzed początków jej kariery nie ma już ani śladu. Były warkoczyki ala dredy, a teraz przyszła pora na długie blond włosy. Choć metamorfoza artystki zdecydowanie ją odmładza, to fani postanowili szczerze wyrazić swoje zdanie. Wielu osobom nowy look Narożnej nie przypadł do gustu.

Magdalena Narożna uchodzi za jedną z popularniejszych wokalistek disco polo. To ona czaruje słuchaczy swoim głosem w grupie Piękni i Młodzi, która na rynku muzycznym działa już od 2012 roku. Gwiazda disco od początku zachwyciła publiczność nie tylko wokalem, ale przede wszystkim własnym stylem. Na scenie jak i w teledyskach pojawiała się w strojach podkreślających jej długie nogi i figurę, jednak najbardziej rzucały się w oczy jej charakterystyczne włosy. Magdalena Narożna zaistniała jako platynowa blondynka o krótkiej fryzurze, zaczesanej do góry niczym irokez, który przez wiele lat był jej znakiem rozpoznawczym. Teraz gwiazda od hitu "Ona jest taka cudowna", postawiła na nowy look. Mimo iż fryzura odmłodziła wokalistkę, jej fani nie pałają optymizmem.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 Stalowa Wola - kto wystąpi 24 lipca? [GWIAZDY]

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)

Magdalena Narożna - nowa fryzura

Irokez Magdaleny Narożnej poszedł już dawno w zapomnienie. Artystka postawiła na długie włosy z grzywką, które zdecydowanie odejmują jej lat. Choć od jakiegoś czasu chodziła w drobnych warkoczykach - ala dredach, to teraz zdecydowała się na długie blond włosy z małą korektą pasemek i nowym uczesaniem. Okazuje się, że to nowy look na jej wakacyjną trasę koncertową, który jednym przypadł do gustu, a innych nie zachwycił w ogóle.

- Ładnie aczkolwiek najlepiej było pani w fryzurze z początków kariery

- Fajnie wyglądasz ale szkoda ze to nie Twoje tylko doczepione?

- Jestem chyba jedyną, która uważa że te włosy to nieporozumienie. Serio tak ładnie jest w naturalnie krótszych...

- Madzia bardzo ładnie ale jednak wolę cie w irokezie mega dodawał ci tego ????

- Myślałam, że to peruka. Zdecydowanie w krótszych dużo ładniej :)

Poniżej możecie zobaczyć, jak Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych prezentuje się w nowej fryzurze. Który look jest lepszy? Obecny czy ten z początków kariery? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej. Jesteśmy ciekawi Waszego zdania.

Sonda
Magdalena Narożna - w której fryzurze wygląda najlepiej?