Nowa odsłona zespołu Piękni i Młodzi. Były mąż Magdy Narożnej wprowadza zmiany!

i

Autor: AKPA, Instagram/@piekniimlodzidawidnarozny Nowa odsłona zespołu Piękni i Młodzi. Były mąż Magdy Narożnej wprowadza zmiany!

Nowa odsłona zespołu Piękni i Młodzi. Były mąż Magdy Narożnej wprowadza zmiany!

2023-02-08 8:39

Nadchodzą wielkie zmiany w branży disco polo, a mowa tu o zespole Piękni i Młodzi. Okazuje się jednak, że reaktywacji ani odświeżenia nie przechodzi grupa z Magdą Narożną na czele, lecz będzie to nowy projekt stworzony przez jej byłego męża Dawida. Wokalista z nową wybranką serca szykują dla wszystkich wielkie bum. O co chodzi? Sprawdźcie!

Piękni i Młodzi to jeden z najpopularniejszych zespołów w branży disco polo. Został założony w 2012 roku przez grupę przyjaciół, a dokładnie przez Magdalenę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Początkowo grupa występowała na weselach, jednak wszystko zmieniło się w 2013 roku, kiedy to pojawiły się ich piosenki „Niewiara” i „Kocham się w Tobie" na YouTube. Numery szybko stały się popularne i nuciła je cała Polska! Rok później cała ekipa Pięknych i Młodych, postanowiła pokazać się większej publiczności w programie Must Be The Music. Tylko muzyka, gdzie dotarli aż do finału. Niestety po kilku owocnych latach na scenie, w 2020 roku doszło do nieprzyjemnego incydentu między byłymi małżonkami i ich nowymi partnerami, w wyniku czego w formacji nastąpiły zmiany personalne. Dawida Narożnego w zespole Piękni i Młodzi zastąpił Daniel Biczak - wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku, znany wcześniej z grupy Jago Young.

ZOBACZ TAKŻE: Konkurs Walentynkowy - zgarnij voucher na romantyczny wyjazd do SPA!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Piękni i Młodzi 2 - nowy projekt Dawida Narożnego

Dawid Narożny od około trzech lat idzie przez branżę muzyczną solo. Mimo czarnych chmur, które się nad nim gromadziły, radzi sobie całkiem nieźle, a jego piosenki gromadzą tysiące odsłon w internecie. Teraz okazuje się jednak, że nadchodzą nowości o których nikt nawet nie śnił! Na oficjalnych social mediach wokalisty, pojawiła się informacja, że już niedługo pojawi się całkiem nowa odsłona zespołu Piękni i Młodzi. Okazuje się, że wcale nie chodzi tu o jego powrót do grupy, w której znajduje się jego była żona, lecz o nowy zespół w branży disco polo, który najprawdopodobniej będzie tworzył ze swoją nową ukochaną Joanną. Piękni i Młodzi Dawid Narożny - właśnie tak artysta figuruje teraz w internecie. Czy to oznacza, że na liście disco będą dwa zespoły o prawie identycznej nazwie? Wiele na to wskazuje, jednak na razie musimy czekać na dalszy rozwój sytuacji. My jesteśmy zaskoczeni, a Wy?

Sonda
Piękni i Młodzi 2 - czy to dobry pomysł?