Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz

i

Autor: AKPA

TARGI VIVELO

Niepowtarzalna okazja, by spotkać ulubionych pisarzy! Targi Książki i Mediów VIVELO 2024 kuszą znanymi nazwiskami

2024-05-09 10:36

Zeszłoroczna edycja Targów Książki i Mediów VIVELO, okazała się dużym sukcesem, ponieważ PGE Narodowy odwiedziło blisko 40 000 osób! Czy w tym roku uda się pobić te statystyki? Coś czujemy, że tak, a wszystko dlatego, że na wszystkich czeka bogaty program i wielu ciekawych pisarzy!

Rusza druga edycja Targów Książki i Mediów VIVELO. W dniach od 16 do 19 maja 2024 roku na największym stadionie w kraju - PGE Narodowym w Warszawie powstanie wiele stref tematycznych, gdzie będzie można posłuchać wykładów na różne tematy. Nie zabraknie prelekcji o klikalnym contencie w sieci, o tajnikach pracy influencrów, a także o kobiecej seksualności w rozkwicie.Będzie też dużo aspektów psychologicznych, ciekawostki o kryminałach i innych książkowych tematykach. Nie można także zapomnieć o spotkania swoich ulubionych twórców i autorów na żywo. Kto pojawi się na Targach Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym? Lista jest już znana!

Najpopularniejsze nazwiska już w maju na Targach Książki i Mediów VIVELO!

Targi VIVELO 2024 - autorzy książek

Kto z pisarzy i autorów będzie na Targach Vivelo 2024? Na liście osób zaproszonych na wydarzenie pojawiło się sporo znanych i cenionych nazwisk. Na Targach Książki i Mediów VIVELO 2024 w Warszawie zobaczymy m.in. autorów takich jak:

  • Remigiusz Mróz
  • Katarzyna Bonda
  • Wojciech Chmielarz
  • Katarzyna Puzyńska
  • Max Czornyj
  • Radomir Wit
  • Marcel Moss
  • dr Zbigniew Nowak
  • Graham Masterton
  • Toshikazu Kawaguchi
  • Harry Whittaker, syn Lucindy Riley

Na wszystkich czekać będzie także Filip Chajzer, który będzie promował swoją autobiografię, a także Anna Wendzikowska, która poszuka z czytelnikami drogi ku szczęściu. Nie zabraknie także autorów literatury Young Adult & New Adult w tym m.in. Julii Żugaj i Przemka Corso. Co ciekawe, na Targach Książki i Mediów VIVELO w 2024 roku będzie można spotkać nawet prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

Targi Książki i Mediów VIVELO 2024 - BILETY

Ile kosztuje bilet na Targi VIVELO? Gdzie można zakupić wejściówki? Normalny bilet na jeden dzień Targów Książki i Mediów VIVELO 2024 kosztuje 14 zł, natomiast ulgowy ulgowy 7 zł. W ofercie dostępny jest także bilet rodzinny w cenie 35 zł. Uwaga! Najlepiej jest kupić bilet od razu na wszystkie 4 dni Targów VIVELO, ponieważ kosztuje on wtedy tylko 40 zł. To jednak nie koniec niespodzianek. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny przygotowano zniżki, a mianowicie bilet normalny w cenie 10 zł i ulgowy w cenie 5 zł.

Patronem medialnym Targów Książki i Mediów VIVELO jest Wirtualna Polska.

Sonda
Wybierasz się na Targi Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w Warszawie?