Wiktoria Jasuwienas

i

Autor: screen z Instagram/jasuwienas.w Wiktoria Jasuwienas

Wiktoria Jasuwienas - wiek, dzieci, mąż, wzrost, Top Model, TikTok, Instagram

2024-04-17 12:55

Wiktoria Jasuwienas to młoda mama dwójki dzieci, która od dłuższego czasu robi furorę w mobilnej aplikacji TikTok. To właśnie ona zachwyca wszystkich przeróżnymi treściami, ale także zniewalającą urodą. Kim jest Wiktoria, która zgłosiła się do Top Model? Poznajcie ją bliżej.

Wiktoria Jasuwienas - wiek, dzieci, mąż, wzrost, Top Model, TikTok, Instagram. Zastanawiacie się kim jest Wiktoria Jasuwienas? Uśmiechnięta, szczupła brunetka, dała się poznać internautom jako młoda mama. Wiktoria tworzy parentingowe, ale i modowe treści na social mediach - Instagramie, YouTubie i TikToku. Bez żadnego ale można nazwać ją królową muzycznej, najpopularniejszej aplikacji obecnych czasów, ponieważ tam jej konto obserwuje tysiące osób, a krótkie filmiki zdobywają milionowe odtworzenia. Wiktoria zachwyca wszystkich nie tylko tym co tworzy, ale także swoim wyglądem, dlatego też jakiś czas temu wzięła udział w castingu do jedenastej edycji Top Model, w której w jury zasiadali: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Co jeszcze musicie wiedzieć o Wiktorii?

WIKTORIA JASUWIENIAS_wywiad_Vivelo

Wiktoria Jasuwienas - wiek, wzrost

Ile lat ma Wiktoria Jasuwienas? Nie znamy dokładnej daty urodzenia influencerki, jednak z zamieszczonych informacji w sieci możemy dowiedzieć się, że ma 25 lata. Wiktoria mierzy również 165 cm wzrostu.

Wiktoria Jasuwienas - mąż, dzieci

Wiktoria Jasuwienas jest szczęśliwą żoną i mamą. Jej mężem jest o 16 lat starszy tancerz, choreograf, reżyser i sędzia WADF - Mariusz Jasuwienas, którego widzowie TVN mogą kojarzyć z pierwszej edycji You Can Dance. Owocem ich miłości są oczywiście dzieci - Noe i Noemi. Wiktoria zaszła w pierwszą ciąże mając 18 lat, natomiast syna Noe urodziła będąc 19-latką.

Wiktoria Jasuwienas - Top Model

Wiktoria była uczestniczką 11. sezonu Top Model Polska. Influencerkę mogliśmy zobaczyć w jednym z castingowych odcinków show. Niestety mimo iż Wiktoria  spodobała się jurorom i otrzymała pozytywny werdykt, to nie dostała się do kolejnego etapu, jakim jest bootcamp.

ZOBACZ TAKŻE: Wiktoria Jasuwienas zniknęła z Top Model. Wsparcie fanów i jej męża MOCNO wzrusza!

Wiktoria Jasuwienas - TikTok

Wiktoria Jasuwienas jest jedną z popularniejszych TikTokerek w Polsce. Jej konto śledzi ponad 482 tysiące obserwujących, a materiały wideo przekroczyły już dawno 31 milionów polubień. Tematyka jej konta jest różna. Znajdziemy tam treści parentingowe, modowe i nie tylko!

Wiktoria Jasuwienas - Instagram

Wiktoria Jasuwienas jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją najszybciej wpisując w lupkę imię i nazwisko, lub jej oficjalny nick @jasuwienas.w.