Doda

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Doda

Nie milkną echa po występie Dody. Królowa dała czadu, a fani płaczą ze wzruszenia!

2022-05-23 9:06

Tych występów nikt nie zapomni! Mowa o 20-leciu Dody, podczas którego na scenie zadziało się nie tylko prawdziwe show, ale także niesamowita magia. Artystka zaśpiewała przed ogromną publicznością swoje największe hity. Nie brakowało wzruszeń, łez szczęścia i szaleństwa fanów pod sceną. Sprawdźcie szczegóły - królowa dała czadu!

Polsat SuperHit Festival 2022 za nami. Podczas muzycznego wydarzenia, które odbywało się w sopockiej Operze Leśnej byliśmy świadkami wielu wyjątkowych koncertów. Na scenie nie zabrakło Cleo, Viki Gabor, Sylwii Grzeszczak, Kayah, T.LOVE, który w tym roku świętuje 30-lecie kultowej płyty King oraz Ralpha Kamińskiego, który zaprezentował wszystkim piosenki Kory i Maanamu. Nie można również zapomnieć o Dodzie, która dała czadu do tego stopnia, że o jej występach będzie głośno jeszcze przez długi czas! Królowa wyszła na scenę w różowej kreacji, przypominającej suknię prawdziwej księżniczki i się zaczęło. Opowiadała publiczności historie ze swojego muzycznego życia, a także zaśpiewała swoje największe hity. To jednak nie koniec!

Sonda
Lubisz Dodę?

Doda - SuperHit Festiwal

Nie milkną echa po 20-leciu Dody, który odbył się podczas SuperHit Festiwal 2022 w sobotę 21 maja. Nie dość, że królowa błyszczała na scenie w kilku kreacjach, to jeszcze zaśpiewała swoje najpopularniejsze piosenki. Nie zabrakło numerów takich jak Dżaga, Dziękuję, Don't Wann Hide, a także... duetów z innymi gwiazdami. Doda zaśpiewała Znak pokoju z Justyną Steczkowską, z którą jeszcze kilka lat temu była w ostrym konflikcie. Był również Michał Wiśniewski, który "rozebrał" Dodę na scenie z księżniczkowej spódnicy, a oczom wszystkim ukazały się jej piękne, długie nogi. Artyści zaśpiewali numer z 2007 roku - Nie daj się. Kolejnym gościem był idol dzieci i młodzieży Dawid Kwiatkowski, który zaśpiewał z Dodą numer Mam tylko Ciebie, przy którym - jak się później okazało, płakał gdy miał złamane serce.

Kolejnym wzruszeniem nie tylko dla widzów, ale także dla Dody, która sama uroniła łzę był występ z Beatą Kozidrak. Artystki zaśpiewały piosenkę Dwie bajki, a na scenie zadziała się magia! Internauci są zachwyceni i non stop wracają do wydarzenia, które zadziało się na sopockiej scenie:

- Dawno żaden koncert mnie tak mnie nie poruszył, Doda jesteś wspaniała!!!!!

- Ryczę jak dziecko a stara baba ze mnie, Doda rozwaliła system po raz KOLEJNY GRATULACJE ????

- Doda mnie dzisiaj oczarowała tym koncertem.!! Świetny, mocny głos! Dojrzała, wzruszająca, szczera, super babka! Widać wrażliwość..

- Najlepszy w Polsce koncert jubileuszowy, pięknie??

- Boże ile wspomnień ;) mój ulubiony występ wieczoru! Przepiękny koncert. Mnóstwo emocji. Doda nadal powinna śpiewać takie piosenki. Tyle lat, a ciągle wywołują mnóstwo emocji. Niby proste teksty, a jak dobitnie trafiają do serca!

- Bezapelacyjnie przyćmiła wszystkich! ?  Zjawiskowa!❤️

Poniżej możecie zobaczyć niektóre występy Dody z tego wyjątkowego wieczoru. O tym koncercie będzie głośno jeszcze bardzo długo!

ZOBACZ TAKŻE: Doda - wiek, Eurowizja, dzieci, wzrost, mąż, partner, wykształcenie, Instagram

Szybkie Pytania - Bryska