Wersow, Ola Nowa, Friz

i

Autor: AKPA, screeny z YouTube/Karol Friz Wiśniewski Wersow, Ola Nowa, Friz

Nie mają nawet 30 lat, a robią zawrotną karierę. Ich zarobki MOCNO szokują!

2022-10-12 11:25

Influencer, youtuber, czy tiktoker to trzy najpopularniejsze zawody dzisiejszych czasów. Osoba taka publikując zdjęcia i relacje zarabia ogromną kasę, że aż trudno w to uwierzyć! Dowodem na to są chociażby Wersow, Friz i nie tylko, którzy jeżdżą drogimi samochodami, latają na drogie wakacje i pławią się w luksusach. Ile zarabiają influencerzy, którzy nie mają nawet 30 lat? Te kwoty szokują!

Szczęki Wam opadną, jak poznacie zarobki gwiazd internetu! W dzisiejszych czasach niesamowitą popularnością cieszy się zawód influencera, youtubera i tiktokera. Co to takiego? Dlaczego w dzisiejszych czasach jest na to taki szał? Technologia idzie do przodu, a w sieci co chwilę pojawiają się nowe aplikacje, które przyciągają uwagę odbiorców. Od kilku lat największą popularnością cieszy się Instagram, TikTok, ale także YouTube, który w ostatnich miesiącach postanowił pójść w shortsy, czyli krótkie wideo przypominające tiktoki. To właśnie w tych mediach społecznościowych młodzi ludzie wykazują się kreatywnością, zdobywają widzów i współprace, dzięki którym zarabiają naprawdę ogromne pieniądze.

Jak Łyse Konie #2 - Bereda&Szmajkowski

Zarobki influencerów w Polsce

Do grona najpopularniejszych i najbogatszych influencerów w Polsce, którzy nie mają jeszcze 30 lat należy bez wątpienia założyciel Ekipy i Genzie - Karol Wiśniewski, znany wszystkim jako Friz. Choć ma dopiero 26 lat to zdążył wejść na Polski YouTube z przytupem, że ciężko go stamtąd wygryźć. Friz mieszka w luksusowym domu, lata na egzotyczne wakacje, a także jeździ drogim samochodem i nie tylko. To samo można powiedzieć o jego narzeczonej Wersow, która na sponsorowanych postach i filmikach publikowanych w sieci zarabia niezłą kasę. W tym wszystkim nie można zapomnieć także o Oli Nowak, która na Instagramie jest jedną z Top influencerek, która często pokazuje swoje luksusowe życie.

Zarobki influencerów są nieregularne, ale robią wrażenie. Pod koniec 2021 roku ujawniono, że majątek Friza miał wynosić nawet 151 milionów złotych, a jego narzeczona wprost powiedziała, że potrafi zarobić na YouTubie nawet 50 000 zł. Pamiętajmy, że do tego dochodzą posty, relacje, współprace z różnymi firmami za które dostaje się nawet jeszcze większe pieniądz niż 50 tys. zł. W galerii możecie zobaczyć luksusowe życie gwiazd internetu - tylko pozazdrościć!