Sylwia Bomba

i

Autor: AKPA Sylwia Bomba

Sylwia Bomba z Gogglebox odsłoniła kształty. Szczęka opada - wygląda jak Beyonce!

2022-10-11 14:10

Dziewczyna Bonda, Beyonce, Madonna to tylko kilka porównań do wspaniałych kobiet, które pojawiły się na Instagramie Sylwii Bomby. Powód? Gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem zachwyciła wszystkich swoją najnowszą sesją. Odsłoniła kształty, ale subtelnie odkreśliła je poprzez czarny gorset. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Sylwia Bomba to znana wszystkim komentatorka z programu TTV - Gogglebox. Przed telewizorem. To właśnie dzięki show zyskała ogromną popularność i przede wszystkim sympatię widzów. Mimo iż już od dawna jest gwiazdą telewizji, ale i internetu, gdzie daje czasu ze swoją córką Antosią, to dodatkowo zajmuje się profesjonalną fotografią. Na relacjach, które czasami publikuje można zobaczyć jak bawi się aparatem i wykonuje sesje zdjęciowe dla koleżanek z show-biznesu. Choć ogromną radość sprawia jej stanie za obiektywem fotografując innych, to jeszcze bardziej uwielbia sama wcielać się w modelkę przed aparatem. Dowodem na to są jej najświeższe zdjęcia, na widok których szczęka opada z wrażenia!

ZOBACZ TAKŻE: Masz dołeczki w policzkach, piegi lub pieprzyka przy ustach? Sprawdź co to oznacza!

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

Sylwia Bomba kusi kształtami

Sylwia Bomba wie jak przyciągnąć uwagę odbiorców. Jej najnowsza sesja zdjęciowa jest niesamowicie kobieca, a efekty powalają na kolana. Gwiazda Gogglebox ubrana w obcisły gorset i kabaretkowe rajstopy rozpaliła zmysły niejednego mężczyzny, ale także zachwyciła wiele kobiet.

- Ale z Ciebie jest piękna kobieta! 

- Fajny klimacik, niczym Madonna i girl gone wild 

- Jak Beyonce!

- Dziewczyna Bonda 

- Sztos, pełna kobiecość

Sylwia Bomba wrzucając zdjęcia z sesji, zamieściła pod nimi również pytanie do obserwatorek, aby dały znać co w sobie lubią i dlaczego. Pozytywnej energii tam nie brakuje - aż miło poczytać takie komentarze! Poniżej możecie zobaczyć efekty sesji zdjęciowej Sylwii Bomby, które robią furorę!

Sonda
Akceptujesz swoje ciało?