Natalia Lesz

i

Autor: TRICOLORS/East News

Natalia Lesz pierwszy raz pokazała córkę. Dziewczynka ma już 8 lat

2022-04-27 10:23

Natalia Lesz od wielu lat wiedzie bowiem udane i spokojne życie u boku swojego ukochanego, Adama Maciejewskiego, z którym wychowuje córkę Alicję. Artystka pilnie strzeże wizerunku swojego dziecka, jednak teraz postanowiła zrobić mały wyjątek. Jednak to co możemy zobaczyć nie zdradza wyglądu 8-letniej Alicji.

Natalia Lesz urodziła się 21 lipca 1981 roku w Warszawie. W dzieciństwie pasjonowała się wieloma rzeczami. Uczęszczała do szkoły baletowej i trenowała łyżwiarstwo figurowe. Ukończyła prestiżowe szkołe. Ukończyła aktorstwo na Uniwersytecie Nowojorskim oraz Łódzką Akademię Muzyczną na Wydziale Wokalno-Aktorskim, odkrywając jednocześnie, że jej prawdziwą pasją i miłością jest muzyka.

Natalia Lesz jest kobietą wielu talentów. Gra w filmach, robi muzykę i świetnie tańczy

Nad swoją debiutancką płytą pracowała w Los Angeles. Powstały tam takie hity jak „Fall” czy „Power of Attraction”, które podbiły polskie listy przebojów i tym samym w 2008 roku artystka zaistniała na rodzimej scenie muzycznej. Trzy lata później wydała kolejny krążek pt. „That Girl”, a płyta uzyskała status złotej. Piosenkarka próbowała również swoich sił na planie zdjęciowym. Możemy ją pamiętać z takich seriali jak „Tancerze”, „Ojciec Mateusz” czy „Plebania” oraz filmów w których grywa do tej pory. Jej ostatnie produkcje to "Gierek" oraz "Krime Story. Love Story" - oba wyreżyserowane przez Michała Węgrzyna, twórcy "Procederu". Natalia Lesz jest również uzdolnioną tancerką, co miała okazję udowodnić w 2018 roku występując w 8 edycji „Tańca z Gwiazdami” zajmując zaszczytne drugie miejsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szymon Hołownia został ojcem! Pokazał pierwsze zdjęcie dziecka

 Natalia Lesz wrzuca do sieci uroczy kadr w domowych pieleszach

Natalia Lesz od jakiegoś czasu znowu udziela się muzycznie, o czym świadczy chociażby wydana 21 marca piosenka "Wiosną" czy "Gdybyśmy", która została stworzona do wspomnianego wcześniej filmu "Gierek". Od kilku lat jednak cicho jest o Natalii, która nie bywa na ściankach i nie uczestniczy w show-biznesie. Artystka udziela się natomiast w mediach społecznościowych, a na Instagramie jej aktywność śledzi 14 tysięcy użytkowników. Niedawno opublikowała zdjęcie ze swoją córką. W kadrze pojawiły się stopy 8-letniej Alicji, jej mamy oraz tylne łapki ich kociego pupila. Fotografia jest urocza, jednak fani nadal nie dowiedzieli się po kim Alicja odziedziczyła urodę - po mamie czy może po tacie? Wydaje nam się, że to jeszcze długo pozostanie tajemnicą.

Natalia Lesz powraca po latach!
Źródło: Natalia Lesz pierwszy raz pokazała córkę. Dziewczynka ma już 8 lat