Ela Romanowska - Nasz Nowy Dom

i

Autor: AKPA, screen z Facebook/Nasz Nowy Dom

POLAŁY SIĘ ŁZY

Ela Romanowska zalała się łzami. Tej rodzinie dała nowe życie

2024-05-16 11:02

Ela Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor i jest nową prowadząca "Nasz Nowy Dom". W środę 15 maja został wyemitowany wzruszający odcinek, w którym widzowie mogli uronić niejedną łezkę. Wszystko przez historię pani Kamili, która samotnie wychowuje syna i za ostatnie oszczędności kupiła nie mieszkanie, a niewielki budynek gospodarczy.

Nasz Nowy Dom to program, który wzrusza do łez i otwiera oczy. Co tydzień telewizja Polsat pokazuje rodziny, które nie mają w życiu lekko, jednak ich codzienność odmienia się w momencie, gdy ich próg przekracza Elżbieta Romanowska. Aktorka od 2023 roku zastępuje w programie Katarzynę Dowbor, która prowadziła go od początku, czyli od 2013 roku. Każda historia jest inna, każda jest wzruszająca i daje do myślenia. W każdym odcinku dom jednej z polskich rodzin, włączając wszystkie pokoje i teren wokół, zostaje poddany totalnej metamorfozie. Drużyna budowlańców w 5 dni potrafi wyczarować z niczego, coś naprawdę niesamowitego! W czasie kiedy sypie się gruz, tynkuje się ściany i kładzie nowe podłogi, rodzina wyjeżdża na krótkie wakacje i ma zapewnione niespodzianki o których wcześniej mogła tylko pomarzyć.

ZOBACZ TAKŻE: Tak dawniej wyglądała Elżbieta Romanowska. Prowadząca "Nasz nowy dom" nosiła kiedyś inną fryzurę

Elżbieta Romanowska kiedyś i dziś. Tak zmieniała się prowadząca Nasz nowy dom

Nowe Grabie: Nasz Nowy Dom

W środę 15 maja na antenie telewizji Polsat został wyemitowany 21. odcinek programu "Nasz Nowy Dom - sezon 22". Jego bohaterką była samotnie wychowująca syna Kamila, której życie dało mocno w kość. Ojciec małego Oliwiera, a mąż pani Kamili zmarł w tragicznych okolicznościach, dlatego kobieta za wszelką cenę starała się zapewnić synowi bezpieczny dom, jakiego sama w dzieciństwie nie miała. Pani Kamila pracowała na dwa etaty i mimo to nie dawała rady spłacać kredytu, dlatego zdecydowała się sprzedać swoje lokum, potem zdecydowała się na wynajem, a następnie kupiła nie mieszkanie, ani mały dom, lecz niewielki budynek gospodarczy do remontu.

Elżbieta Romanowska razem z ekipą pojawiła się w miejscowości Nowe Grabie i wspólnie wyremontowali dom pani Kamili i jej syna Oliwiera. Chłopczyk otrzymał swój wymarzony pokój z namalowanym kosmosem na ścianie, a mama sypialnię i studio w którym będzie mogła kontynuować swój zawód, jakim jest fotografia. Prowadząca program była wzruszona przy prawie każdej scenie na początku, jak i na końcu emisji, tym bardziej wtedy gdy zobaczyła reakcje chłopca na nowy dom. Mama Oliwiera stwierdziła, że telewizja Polsat nie dała im nowego domu, lecz "nowe życie". Powtórkę 21. odcinka z udziałem pani Kamili i uroczego malucha, będzie można obejrzeć w sobotę 18 maja o godzinie 10:40 na antenie Polsatu.