KIEDYŚ I DZIŚ

Tak dawniej wyglądała Elżbieta Romanowska. Prowadząca "Nasz nowy dom" nosiła kiedyś inną fryzurę

2024-04-22 13:32

Elżbieta Romanowska to aktorka której nie da się nie lubić. Zastanawiacie się, jak zmieniła się na przestrzeni lat? Kiedyś nosiła grzywkę, a nawet miała loki i wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, zajmując drugie miejsce. W naszej galerii znajdziecie jej zdjęcia - te z teraźniejszości, jak i przeszłości!

Elżbieta Romanowska to aktorka, której nie da się nie lubić. Dla jednych Jola z "Rancza", dla innych Kazanowa lub jak kto woli Karolinka z "Pierwszej miłości", a dla jeszcze innych nowa prowadząca program "Nasz nowy dom". To właśnie Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor, która przez wiele lat była gwiazdą wzruszającego formatu. Zanim jednak Elżbieta Romanowska dryfowała w telewizji, ukończyła studia na Wydziale Aktorskim we Wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Aktorka pracowała między innymi w Teatrze Capitol, Teatrze Współczesnym, czy też Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie i co ciekawe, nadal można spotkać ją na deskach teatrów! Kiedyś Ela Romanowska wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, a dziś jest prawdziwą twarzą Polsatu, gdzie można oglądać ją w wielu produkcjach, a nawet podczas Festiwalu Weselnych Przebojów!

Bohaterowie "Nasz nowy dom" zagrali w "Pierwszej miłości"

Ela Romanowska - kiedyś i dziś

Elżbieta Romanowska może pochwalić się dobrymi genami, ponieważ patrząc na jej zdjęcia z przeszłości i te teraźniejsze, można stwierdzić, że czas zatrzymał się dla niej w miejscu. Zdjęcia Elżbiety Romanowskiej, którą bardzo dobrze znacie z serialu "Pierwsza miłość" i z programu "Nasz nowy dom" znajdziecie w naszej galerii. Kiedyś aktorka stawiała na loki, grzywkę, a nawet wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie zajęła drugie miejsce.