GWIAZDY

Elżbieta Romanowska. Życie prywatne oraz ciekwostki, które warto wiedzieć o aktorce i prowadzącej "Nasz nowy dom"

2024-01-05 11:39

Dla jednych Jola z "Rancza", dla innych Kazanowa z "Pierwszej miłości", a dla jeszcze innych nowa prowadząca program "Nasz nowy dom". Kim jest Elżbieta Romanowska, jak wygląda jej kariera i życie prywatne? Tego dowiecie się czytając nasz artykuł. Z pewnością nie wiedzieliście, ile osiągnieć na swoim koncie ma popularna aktorka.

Elżbieta Romanowska - wiek, waga, wzrost, dzieci, życie prywatne: takie frazy najczęściej wyszukiwane są przez internautów w sieci. Kim jest Ela Romanowska? Elżbieta Romanowska to uwielbiana aktorka teatralna i filmowa, prezenterka telewizyjna i spikerka. Widzowie mogą kojarzyć ją przede wszystkim z serialu emitowanego na Polsacie "Pierwsza miłość", w którym od lat wciela się w rolę Kazanowej, czyli żonę Seweryna, mamę Andrzejka i Bożydara, a także gosposię księdza z Wadlewa. Mimo iż nie pochodzi z aktorskiej rodziny - jest córką nauczycielki geografii i WF-u oraz policjanta, to jej obecność w branży nie jest przypadkowa. Romanowska jest absolwentką Wydziału Aktorskiego we Wrocławiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i ma na swoim koncie pracę w Teatrze Capitol, Teatrze Współczesnym, czy też Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W 2016 rok Ela Romanowska zajęła drugie miejsce w 5. edycji Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Czy Polacy znają flagę Polski? SZOK! Test wiedzy wśród turystów #EwelinaPyta

Elżbieta Romanowska - wiek, wzrost

Ile lat ma Elżbieta Romanowska? Aktorka urodziła się 4 czerwca 1983 w Głogowie, więc jak łatwo można obliczyć ma 40 lat. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Elżbieta Romanowska. Okazuje się, że kobieta jest wysoka i mierzy 180 cm wzrostu!

Elżbieta Romanowska - waga

Wymiary Elżbiety Romanowskiej ciekawią wiele osób, a wszystko dlatego że aktorka wyróżnia się sylwetką na tle innych polskich gwiazd. W kilku wywiadach zdradziła, że nigdy nie czuła presji, że musi schudnąć, ale niejednokrotnie podchodziła do tematu. Jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu Rewia zdradziła, że wcinała sałatę, szpinak, popijała to wszystko kawą i chudła 12 kilogramów, jednak później przez następne dwa tygodnie jej wcześniejsza waga wracała.

ZOBACZ TAKŻE: Ela Romanowska w bikini. Tak odpoczywa w basenie u rodziców

Elżbieta Romanowska - partner, dzieci

Czy Elżbieta Romanowska ma męża lub partnera? Życie uczuciowe gwiazd, zawsze jest na świeczniku wielu osób. Okazuje się, że aktorka jest szczęśliwie zakochana, jednak nie pokazuje swojego partnera w social mediach. Elżbieta Romanowska nie ma dzieci.

Elżbieta Romanowska - filmy, seriale i programy

Elżbieta Romanowska to aktorka, której nie da się nie lubić! Fani serialu "Pierwsza miłość" uwielbiają ją za rolę Kazanowej, która mieszka razem z Sewerynem, Andrzejkiem i Bożydarem w Wadlewie. Fani "Rancza" kojarzą aktorkę z rolą Jolanty Pietrek, natomiast z "Barw szczęścia"Aldoną Grzelak, żoną Borysa. Nie można również zapomnieć o "BrzudUli" gdzie Romanowska grała Aldonę Turek - siostrę Adama, a także o filmach w których grała w takich jak:

  • Och, Karol 2
  • Porady na zdrady
  • Miszmasz, czyli kogel-mogel 3
  • Mała wielka miłość
  • Ciacho
  • i inne.

Elżbieta Romanowska - Nasz Nowy Dom

Elżbieta Romanowska często pojawiała się w telewizji także w innych rolach. Nie była tylko i wyłącznie aktorką z seriali i filmów, ale także prowadzącą Festiwal Weselnych Przebojów i nie tylko! W maju 2023 roku ogłoszono, że to właśnie ona zastąpi Katarzynę Dowbor i poprowadzi 21. edycję programu Nasz nowy dom. Przypomnijmy, że Ela Romanowska ma na swoim koncie także inny program. W 2021 roku wraz z Mariuszem Kałamagą została prowadzącą reality show Fort Boyard, który dostępny jest za pośrednictwem platformy Viaplay Polska.

Elżbieta Romanowska - Instagram

Elżbieta Romanowska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalny nick @elaromanowska.

Listen on Spreaker.