Miłość po angielsku

i

Autor: materiały prasowe Miłość po angielsku

Miłość po angielsku, czyli historia romansu w prawdziwie angielskim stylu! Kiedy film w kinach?

2023-03-22 16:04

Miłość po angielsku? Czemu nie! Tym razem na ekranach kinowych zobaczymy Piotra Adamczyka, który odtworzył główną rolę w nowym filmie fabularnym angielskiej produkcji. O czym jest film Miłość po angielsku? Przekonajcie się sami!

Znakomity polski aktor, laureat wielu nagród telewizyjnych i filmowych - Piotr Adamczyk zabierze nas w podróż do Londynu - jako odtwórca głównej roli w nowym romansie brytyjskiej produkcji. Już od 24 marca w polskich kinach zobaczymy „Miłość po angielsku” - to wyjątkowo wciągająca, rozgrzewająca serce historia miłosna z dozą komedii, dramatu oraz licznymi zwrotami akcji. Cały film zrealizowanow Londynie. Opowiada historię dwójki ludzi Emily (Natalia Tena) oraz zabawnie uroczego 42 - letniego Polaka Stefana (Piotr Adamczyk) mieszkającego i pracującego od lat w angielskim pubie. Para zakochała się w sobie 15 lat wcześniej jednak nie od razu pisany był im przysłowiowy„happy ending”. Po latach, zaskakującym zrządzeniem losu, bogatsi o bagaż życiowych doświadczeń, spotykają się na londyńskim lotnisku. Ich uczucia budzą się powoli, na nowo, jak z głębokiego snu.

Dzień Wiosny na wesoło - czy Polakom przeszkadza zmiana czasu? #EwelinaPyta

Miłość po angielsku - kiedy w kinach?

W filmie reżyser Ben Heckingrównież wplata historie najbliższych Stefanowi i Emily osób, ich tematem również jest miłość. Wątki te poznajemy jedynie we fragmentach, mogąc swobodnie dopisać sobie w wyobraźni resztę opowieści. Historie toczą się lekko i przyjemnie, wzbogacone zabawnymi dialogami oraz znakomitą grą aktorską. Każda z postaci ma w nich swoje miejsce: Whale (Nathaniel Parker), Claire (Deborah Findlay) Kate (Moyo Aande) czy Kaleb (Waj Ali). W rolach głównych w filmie Miłość po angielsku zobaczmy aktorów takich jak: Piotr Adamczyk odnoszący znaczące sukcesy w Hollywood - („Listy do M. 5",„Hawkeye”,„For All Mankind", „Night Sky") w roli Stefana oraz Natalia Tena(„John Wick 4”,„Harry Potter i Zakon Feniksa", „Game of Thrones", „Black Mirror") grająca Emily. Miłość po angielsku w kinach od 24 marca 2023 roku.

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?