MIG, DiscoBoys i Spontan - Schodki nad Wisłą

i

Autor: screen z Instagram/@kamil_kossakowski MIG, DiscoBoys i Spontan - Schodki nad Wisłą

MIG, DiscoBoys i Spontan nadchodzą z mega hitem! Kiedy premiera numeru Schodki nad Wisłą?

2022-08-23 12:40

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Legendarne gwiazdy disco polo w połączeniu z artystami młodego pokolenia? Czemu nie! Na ten krok zdecydował się MIG, DiscoBoys i Spontan, a w efekcie tej współpracy powstał kawałek zatytułowany Schodki nad Wisłą. Kiedy premiera? Data jest już znana!

MIG to polski zespół disco polo, w którego skład wchodzi rodzeństwo Gwiazdowskich - trzech braci Marek, Krzysztof, Sławomir i siostra Dorota Pstrągowska, która pełni rolę saksofonistki. DiscoBoys to Kamil Kossakowski lider zespołu, który ma na swoim koncie hity takie jak Zarąbista Blondi, Wakacje czy też Niebieskie Oczy. Natomiast Spontan to jedna z nowszych formacji na rynku disco polo, którą tworzą młodzi artyści - Damian Gwiazdowski (syn Sławomira Gwiazdowskiego z grupy MIG), Kuba Kosewski i Dawid Kanigowski. Te trzy wymienione zespoły połączyły siły i wyszło z tego coś naprawdę niesamowitego! Mowa o piosence 'Schodki nad Wisłą', która zwiastuje gorącą końcówkę tegorocznego lata. Kiedy premiera?

ZOBACZ TAKŻE: Łobuzy i Topky w hicie "Dawaj mi pyska"! Artyści gościli na antenie Radia SuperNova

„Wyglądasz idealnie” po czesku (Tylko u nas)

Schodki nad Wisłą - kiedy premiera?

Legendarne gwiazdy disco polo z artystami młodego pokolenia równa się murowany sukces! MIG, DiscoBoys i Spontan ogłosili oficjalną datę premiery kawałka 'Schodki nad Wisłą'. Nowość od artystów disco polo, będziemy mogli usłyszeć już w piątek 2 września. Tego nie można przegapić! Poniżej zamieszczamy Wam namiastkę muzycznej nowości, która zaledwie kilkoma sekundami zrobiła istny szał w sieci. Takiego połączenia świat jeszcze nie widział i nie słyszał!

Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z Cleo! Konkurs Startup Music wystartował!

- O kurde będzie hitem września ?

- sztos ?? będzie kolejny hit ???

- tego bym się nie spodziewała ? na pewno będzie sztos!!