skolim

i

Autor: screen z YouTube/SKOLIM Official

Skolim zaśpiewał Wyglądasz idealnie po CZESKU. Nowa wersja hitu wymiata! [TYLKO U NAS]

2022-08-11 17:41

Wyglądasz idealnie to hit tegorocznego lata, który już od pierwszych brzmień, sprawia, że noga sama rwie się do tańca! Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak piosenka Skolima brzmi w języku czeskim? Z pewnością nie przeszło Wam to nawet przez myśl! Artysta odwiedził Radio SuperNova i zaśpiewał swój hit na antenie właśnie po czesku. Pękniecie ze śmiechu!

Skolim, czyli Konrad Skolimowski to artysta młodego pokolenia, który początkowo dał się poznać wszystkim jako Patryk z serialu Telewizyjnej Dwójki - Barwy Szczęścia. Widzowie mogli oglądać go także w innych produkcjach, jak na przykład w serialu Na sygnale, Dziewczyny ze Lwowa, Korona królów, czy też w Drugiej szansie. Ogromny rozgłos przyniosła mu jednak piosenka Wyglądasz idealnie, która w dwa miesiące wygenerowała blisko 50 milionów wyświetleń na samym YouTubie i przez długi czas, wysoko utrzymywała się w tam na karcie na czasie. Kawałek Wyglądasz idealnie, to numer jeden w kategorii najpopularniejszych teledysków jeśli chodzi o tegoroczne wakacje.

ZOBACZ TAKŻE: Skolim - wiek, wzrost, Wyglądasz idealnie, żona, dzieci, Prime MMA, Instagram

Sonda
Podoba Ci się kawałek "Wyglądasz idealnie" Skolima?

Skolim - Wyglądasz idealnie po czesku

Wyglądasz idealnie to bezwzględny hit wakacji 2022! Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak piosenka brzmiałaby w innym języku? Skolim odwiedził studio Radio SuperNova i wziął udział w wielu wyzwaniach. Artysta musiał zapowiedzieć wiadomości, odpowiedzieć w niebanalny sposób na oczywiste pytania, zrobić trening z prowadzącymi Poranek - Kubą Adamiakiem i Pawłem Bogajem, a także... zaśpiewać Wyglądasz idealnie po czesku. Całą relację z antenowych wejść, znajdziecie w wideo poniżej. Tylko u nas Skolim zaśpiewał swój hit po czesku!

W tym miejscu warto również dodać, że wakacyjny hit - Wyglądasz idealnie śmiga na naszej antenie, a w dodatku możecie na niego głosować w zestawieniu Super 13!

„Wyglądasz idealnie” po czesku (Tylko u nas)