Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Artysta już trenuje ze swoją córką

2022-10-27 16:35

Wiele razy pojawiały się spekulacje, że Michał Wiśniewski pojawi się w Tańcu z Gwiazdami. Oczywiście wszystkie informacje były tylko plotkami, ale czy teraz coś jest na rzeczy? Michał Wiśniewski od jakiegoś czasu trenuje piruety i tańczy. Czy zobaczymy go w następnej edycji Tańca z Gwiazdami?

Michał Wiśniewski to niekwestionowana gwiazda polskiej branży muzycznej. To lider i założyciel zespołu Ich Troje, który na scenie jest już 27 lat, ale także juror rozrywkowego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiele razy spekulowano, że gwiazdor pojawi się na parkiecie Tańca z Gwiazdami, lecz zawsze były to tylko pomówienia. W 2021 roku w jednym z wywiadów Michał Wiśniewski zdradził, że ma już 50 lat i gdyby padła taka propozycja, to miałby pewne oczekiwania, a w dodatku dodał, że wystąpiłby w Tańcu z Gwiazdami wyłącznie dla pieniędzy. Czy teraz to nastąpi? Czy zobaczymy Michała Wiśniewskiego w Tańcu z Gwiazdami? Artysta intensywnie ćwiczy, a efektami pochwalił się w sieci.

Konkurs Startup Music w Radiu SuperNova. Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z ICH TROJE!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w Tańcu z Gwiazdami?

Michał Wiśniewski szykuje się do Tańca z Gwiazdami? Musimy Was zasmucić - raczej nie są to treningi do programu Polsatu. Artysta od pewnego czasu pokazuje swoje wygibasy w sieci. Na nagraniach widać jak tańczy i śmieje się ze swoją córką Fabienne i obecną żoną Polą, a internauci są zachwyceni i podziwiają ich rodzinne relacje.

- Podziwiam, za taka skomplikowana rodzinę a zgrana. To wielka sztuka

- Mimo wszystko fajna tworzą rodzinę bo mądrymi ludźmi są

- Jestem fanką Ich Troje ale przez ten tik tok jestem chyba fanką JESZCZE RAZ OD NOWA 

- No Michał suuuuper zgrane trio fajnie się ogląda prosimy o więcej jak można

Na nagraniach poniżej możecie zobaczyć jak Michał Wiśniewski daje czadu!