Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty. Kim są jego dzieci?

2022-10-05 9:14

"Ups, znowu to zrobiliśmy" - tak Michał Wiśniewski ogłosił radosną nowinę. Jego piąta żona Pola Wiśniewska spodziewa się dziecka, a więc oznacza to, że artysta po raz szósty zostanie ojcem. Kim są jego dzieci z poprzednich małżeństw, jak i z tego obecnego? Niektóre pociechy odziedziczyły muzyczny talent po tacie.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty! Artysta wraz ze swoją żoną Polą Wiśniewską ogłosili światu radosną nowinę. Para po raz drugi spodziewa się dziecka i jak się okazuje będzie to szósta pociecha artysty, która niebawem pojawi się na świecie. Michał Wiśniewski i Pola są małżeństwem od 2020 roku. Owocem ich miłości jest syn Falco Amadeus, który przyszedł na świat w 2021 roku. Teraz okazuje się, że Falco niebawem zostanie bratem, ponieważ jego rodzice jak sami napisali na Instagramie "ups, znowu to zrobiliśmy". 

Życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego jest głośno komentowane w sieci. Niektórzy nawet twierdzą, że artysta idzie na rekord jeśli chodzi o liczbę żon. Przypomnijmy, że jego pierwszą małżonką była Magda Femme, drugą Mandaryna, trzecią Anna Świątczak, czwartą Dominika Tajner, a piątą - obecną Pola Wiśniewska.

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski - dzieci

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci, a szóste jest już w drodze. Kim są jego pociechy? Ile lat ma najstarsze dziecko, a ile najmłodsze? To żadna tajemnica. Z pierwszego małżeństwa z Magdą Femme artysta nie ma żadnego dziecka, natomiast ze związku z Mandaryną jest syn i córka, którzy odziedziczyli muzyczny talent po rodzicach. Mowa o Xavierze Michale, który przyszedł na świat w 2002 roku i Fabienne Marcie, która urodziła się w 2003 roku. Z następnego małżeństwa z Anną Świątczak, artysta ma dwie córki - Etiennette Annę urodzoną w 2006 i Vivienne Viennę urodzoną w 2008 roku. Michał Wiśniewski będąc w związku z Dominiką Tajner wychowywał razem z nią jej syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa. Z piątą żoną Polą, artysta ma syna Falco Amadeusa, który urodził się w 2021 roku. 

Dla Michała Wiśniewskiego przyszły potomek będzie szóstym dzieckiem, podobnie jak dla Poli. Obecna żona artysty zanim się z nim związała, miała już czwórkę dzieci, które obecnie mają kolejno 19, 14, 10 i 8 lat. Pola Wiśniewska nie pokazuje w sieci starszych dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia z wesela. Internauci zachwyceni jego piątą żoną

Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?