Weekend

i

Autor: screen z YouTube/WEEKEND - Oficjalny

Mega premiera od zespołu WEEKEND. Radek Liszewski oczarował słuchaczy

2022-09-16 9:26

Twórca najpopularniejszego hitu disco polo "Ona tańczy dla mnie" nie stoi w miejscu. Tym razem Radek Liszewski z zespołu Weekend zaskoczył wszystkich muzyczną nowością. "Maruda" to piosenka o miłości, życiu i szczęściu. Słuchacze są zachwyceni! Sprawdźcie szczegóły.

Weekend to jeden z najpopularniejszych zespołów, wykonujący muzykę z pogranicza gatunków disco polo, dance i elektronicznej muzyki tanecznej. Grupa na czele z Radkiem Liszewskim, zdobyła ogromną popularność w 2012 roku, kiedy to ukazał się singiel "Ona tańczy dla mnie". Numer w ekspresowym tempie skradł serca słuchaczy i został okrzyknięty hitem. W ciągu dziesięciu lat, oficjalny teledysk na YouTube, wygenerował ponad 134 mln odsłon, a internauci cały czas bardzo chętnie do niego wracają. Zespół Weekend słynie z robienia dobrych kawałków, które zawsze trafiają w gusta Polaków. W końcu przyszła pora na kolejną muzyczną nowość, którą możecie usłyszeć również na antenie Radia SuperNova. To właśnie u nas odbyła się oficjalna, radiowa premiera piosenki "Maruda", a Radek Liszewski bawił się w naszym studiu znakomicie!

SuperNova - Radek Liszewski [WYWIAD]

Weekend - Maruda

Weekend zaprezentował słuchaczom gorącą, jesienną premierę. W czwartek 15 września po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć najnowszą piosenkę, która nosi tytuł "Maruda". To kawałek opowiadający o miłości, życiu i o szczęściu, które warto chwytać codziennie. Najnowsza piosenka grupy Weekend wpada w ucho nie tylko poprzez ciekawą melodię, ale także tekst, który może stać się motywacją w ciężkich chwilach dla niejednej osoby. 

Sonda
Słuchasz disco polo?