Mateusz Ciawłowski

i

Autor: Materiały prasowe

Nowości muzyczne

Mateusz Ciawłowski w niezwykle ciepłym utworze "Wystawa". Fani nie kryją zachwytów!

2024-02-15 11:52

Mateusz Ciawłowski opublikował swój premierowy utwór zatytułowany „Wystawa”, w którym śpiewa o miłości w niezwykle przejmujący i autentyczny sposób. Dzięki tej propozycji, artysta daje się poznać publiczności z dojrzalszej i jeszcze bardziej emocjonalnej strony. Fani natychmiast pokochali nową kompozycję i dali temu odzwierciedleni w komentarzach pod piosenką w serwisie YouTube.

Od 9 lutego z „Wystawą” zapoznać się można w najpopularniejszych serwisach cyfrowych do streamingu muzyki – a to nie koniec dobrych informacji. Na kanale YouTube Mateusza Ciawłowskiego dostępny jest już oficjalny teledysk do jego najnowszego nagrania. Zdjęcia do klipu zarejestrowane zostały we wnętrzach Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, czyli w rodzinnym mieście młodego piosenkarza.

„WYSTAWA to melodyjna opowieść o głębokiej miłości. Jej słowa traktują o wartościach ukrytych w prostych gestach i codziennych chwilach, wzmacniających więź między partnerami. Piosenka celebruje piękno spełniającej się relacji, w której uczucia wyrażane są w drobnych, ale istotnych momentach wspólnego życia.

Mam nadzieję, że słuchacze znajdą w moim tekście elementy, które rezonują z ich własnymi doświadczeniami i wyczują w nim moją wrażliwość. Życzę każdemu, by podczas słuchania WYSTAWY pomyślał o ważnej, a jednocześnie wyjątkowej dla siebie osobie.

Tytuł WYSTAWA jest metaforą dla prozy życia, która manifestuje się poprzez spotykanych ludzi, wykonywane czynności oraz różnorodne zjawiska. To swoiste odzwierciedlenie bogactwa codziennych sytuacji i wydarzeń, które tworzą nasze życie” – mówi Mateusz.

Muzyka znika z Tik Toka | Maks on air

Poprzedni singiel wokalisty i songwritera – „Zatrzymam czas” ukazał się w marcu 2023 roku. Ostatnie 11 miesięcy muzyk poświęcił na przygotowywanie kolejnych solowych kompozycji i poszukiwania nowych osób do współpracy przy finalizowaniu napisanego materiału w studiu nagraniowym.

Był to także intensywny czas w internetowej działalności Mateusza Ciawłowskiego, gdyż od lipca zeszłego roku, każdego dnia łączył się on ze swoimi odbiorcami na TikToku, gdzie w trakcie muzycznych live’ów rozmawiał z nimi, grał na gitarze i wykonywał na żywo ich ulubione piosenki.

2024 rok obfitować będzie w nowości od Mateusza, dlatego warto po wysłuchaniu i obejrzeniu „Wystawy” zostać z nim na dłużej.