Mariolka ze "Świata według Kiepskich" wraca do TV! Tak zmieniła się przez lata

Wiele osób nadal nazywa ją Mariolką ze "Świata według Kiepskich", jednak jej droga przybrała już zupełnie inny kierunek. Barbara Mularczyk-Potocka, po zakończeniu kultowego serialu, na jakiś czas wycofała się z życia publicznego. Teraz aktorka powraca na ekrany z zupełnie nowymi rolami. Zobaczcie tylko, jak się zmieniła!

Barbara Mularczyk-Potocka
Autor: AKPA

Przez ponad dwadzieścia lat wcielała się w postać Mariolki Kiepskiej, czyli rezolutnej córki Ferdka i Haliny. Barbara Mularczyk rozpoczęła karierę bardzo młodo. Gdy pojawiła się na planie miała zaledwie 15 lat. Rola Mariolki, choć przyniosła jej dużą rozpoznawalność, była też pewnego rodzaju pułapką. Widzowie pokochali ją w tej kreacji tak mocno, że większości kojarzyła się tylko z postacią córki Kiepskich, co utrudniało jej rozwój zawodowy.

Pomimo wykształcenia aktorskiego, przez lata ciężko było zobaczyć Barbarę Mularczyk-Potocką w innych produkcjach. Choć sporadycznie występowała w epizodach, nie zdobyła większej roli, która pozwoliłaby jej w pełni rozwinąć skrzydła. Teraz jednak wszystko się zmieni.

Zobacz tez: "Świat według Kiepskich". Tak zmieniła się serialowa Jolasia. Mąż Anny Ilczuk też grał w tym serialu!

Aktorzy, którzy stracili na wadze. Zmienili się nie do poznania | To się kręci

Świat według Kiepskich - Mariolka

Po zakończeniu emisji serialu w 2022 roku, aktorka na jakiś czas zniknęła z mediów. Przyczyną było nie tylko zakończenie zdjęć, ale też sprawy prywatne. Musiała zmierzyć się z chorobą swojej mamy, u której zdiagnozowano nowotwór. Aktorka poświęciła cały swój czas na opiekę. Na szczęście, dzięki wsparciu córki, mama aktorki wróciła do zdrowia.

Teraz, po długiej przerwie Barara Mularczyk-Potocka postanowiła wrócić do aktorstwa. Jak wyznała w jednym z wywiadów, jej dzieci są już starsze, a to daje jej więcej swobody. Zaktualizowała swoje zdjęcia w agencji aktorskiej i zaczęła pojawiać się na castingach.

I rzeczywiście, aktorka powróciła na ekrany. Widzowie mieli okazję zobaczyć ją w serialu "Dzielnica strachu”, a 12 listopada pojawiła się gościnnie w popularnym serialu "Lombard. Życie pod zastaw” na TV Puls. Fani przyjęli ją z dużym entuzjazmem, ciesząc się, że mogą zobaczyć ją w innych, bardziej dojrzałych rolach. Czy to początek nowego etapu w karierze Barbary Mularczyk-Potockiej? Wiele na to wskazuje. Aktorka zapowiada, że nie zamierza poprzestać na jednorazowych epizodach. Teraz, gdy ma więcej czasu dla siebie, chce rozwijać się aktorsko i spróbować swoich sił w nowych projektach.

Polska na ucho
Wampirka
Źródło: Mariolka ze "Świata według Kiepskich" wraca do TV! Tak zmieniła się przez lata