Marcin Miller

i

Autor: screen z Instagram/marcinmillerboys

Marcin Miller z zespołu Boys pokazał swoje zdjęcia z młodości. Przystojniak?

2022-05-30 12:15

Marcin Miller to lider i wokalista zespołu Boys, który od lat tworzy muzykę w rytmach disco polo. Artysta na dobre zapisał się do historii w branży muzycznej i bez żadnego ale można go nazwać wielką gwiazdą. Niedawno świętował swoje 51. urodziny, dlatego postanowił podzielić się z fanami swoimi zdjęciami sprzed lat. Sprawdźcie jaki był z niego przystojniak!

Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś skończ już wreszcie śnić - tak już od 1997 roku śpiewa nam swój największy hit Marcin Miller z zespołu Boys. Polski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, lider i przede wszystkim wokalista zespołu disco polo Boys, na dobre zapisał się w branży muzycznej. Od lat jest cenionym, rozpoznawalnym i lubianym muzykiem, a na jego koncertach pod sceną gromadzą się tłumy! Jego kariera z grupą Boys rozpoczęła się w 1990 roku i z dnia na dzień nabierała rozpędu. Publiczność doczekała się przebojów z ich ręki takich jak Jesteś szalona, Wolność, Łobuz czy też popularny Chłop z Mazur. Jednak jego kariera nie kończy się tylko na śpiewaniu w Boysach. Artysta zaczął tworzyć solowe kawałki, wystąpił gościnnie w kilku produkcjach filmowych, a także ma na swoim koncie jurorskie role w Jak oni śpiewają, czy też w Disco Star.

Którym wokalistą disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 11
Gdzie lubisz spędzać wakacje?

Marcin Miller kiedyś i dziś

Choć nie zawsze droga Marcina Millera była usłana różami, to dziś jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych artystów w branży disco polo. Bez żadnego ale można nazwać go również ikoną tego gatunku, ponieważ na przestrzeni lat wylansował same hity. Zastanawiacie się jak wyglądał w przyszłości? Z okazji 52. urodzin, które świętował 27 maja zdecydował się pokazać światu w wydaniu sprzed lat. Marcin Miller na swoim oficjalnym Instagramie zamieścił cztery fotografie - trzy sprzed kilkunastu lat, a także jedną teraźniejszą. Przekonajcie się sami jaki kiedyś był z niego słodziak oraz oczywiście przystojniak!

- Nic nie zapowiadało takiego sukcesu... takiej urody... Ale jednak droga samuraja była Ci pisana ???? ?

- Cudny Ty! Najlepszego ?❤️

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk poprawił urodę. Król disco polo lśni na nowo!

Masters (Szybkie Pytania)