Klaudia Zielińska

i

Autor: screeny z YouTube: KOSSAKOWSKI, tvnpl

Była w Projekt Lady, a teraz szaleje w branży disco polo. To nowa gwiazda polskiej sceny?

2022-05-16 13:12

Zawsze musiała liczyć sama na siebie i nie miała wsparcia. Później uczyła się dobrych manier w znanym programie Projekt Lady, a teraz staje się powoli gwiazdą disco polo! Mowa o Klaudii Zielińskiej, która nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne nowości. Sprawdźcie szczegóły.

W życiu nie zawsze jest kolorowo, a żeby coś osiągnąć trzeba cały czas wspinać się ku górze. Teraz okazuje się, że bramy do wielkiej kariery muzycznej otwierają się właśnie przed Klaudią Zielińską! To jedna z uczestniczek programu Projekt Lady, w którym dziewczyny uczą się gracji i dobrych manier, a wszystko po to by zmienić swoje życie na lepsze. Klaudia wzięła udział w czwartej odsłonie reality show, które było emitowane w telewizji w 2019 roku i miała wtedy 22 lata. Choć ze swoją mamą miała kumpelskie relacje, nie czuła od niej wsparcia i w wielu przypadkach musiała sobie radzić sama. Ostatecznie w Projekt Lady zajęła piąte miejsce, a następnie zaczęła udzielać się sporo w social mediach.

ZOBACZ TAKŻE: Disco Polo w kościele na Pierwszej Komunii Świętej to nie żart! Nagranie hitem internetu

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc

Klaudia Zielińska nową gwiazdą disco polo?

Przełomem w jej życiu okazał się również cover, który stworzyła na TikToku do piosenki DiscoBoys - Zarąbista Blondi. Choć wszystko wyszło spontanicznie i przez przypadek, odbiorcy pokochali jej krótką wersję. Oczywiście nie mogło być inaczej, wokalista DiscoBoys Kamil Kossakowski odezwał się do Klaudii by stworzyć całą wersję piosenki! Długo wyczekiwana współpraca zakończyła się sukcesem i coverem skierowanym do panów - Zarąbisty Brunet. Chwilę później celebrytka zaprezentowała wszystkim swój debiutancki singiel Przychodzi noc, który w mgnieniu oka okazał się strzałem w dziesiątkę, a w niecałe dwa miesiące od premiery zgromadził ponad milion odsłon na samym YouTube.

Teraz okazuje się, że wielkimi krokami zbliża się kolejna nowość! Mowa o kawałku zatytułowanym Romantycznie, którego premiera odbędzie się już we wtorek 24 maja. Wokalistka poszła za ciosem i nie zwalnia tempa. Będzie nową gwiazdą sceny disco polo?

- Nie mogę się doczekać ❤️

- Cudnie moja droga !!! Nie mogę się doczekać ???