Marcin Miller

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

GWIAZDY

Marcin Miller - wiek, wzrost, żona, dzieci, Mask Singer, helikopter, Instagram

2023-07-09 17:50

Kim jest Marcin Miller? To oczywiście lider zespołu Boys, który ma na swoim koncie hity takie jak: Jesteś Szalona, Ostatni dzień ostatnia noc, czy też Miałaś 18 lat. Oczywiście na tych numerach kariera artysty się nie kończy. W artykule poniżej znajdziecie najważniejsze informacje na temat muzyka, takie jak: wiek, wzrost, żona, dzieci i nie tylko. Poznajcie go bliżej!

Marcin Miller: wiek, wzrost, żona, dzieci, Mask Singer, helikopter, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Marcin Miller? To bez wątpienia jeden z najbardziej znanych i lubianych, polskich wokalistów muzyki disco polo. Od 1990 roku jest również liderem Zespołu Boys, z którym wydał łącznie 21 albumów studyjnych, a także dwie płyty świąteczne. Ich największymi przebojami bez żadnego ale jest numer: Jesteś Szalona, Wolność, Chłop z Mazur, czy też kawałek Miałaś 18 lat. Marcin Miller tworzy także muzykę pod własnymi inicjałami. Nagrał numery z Lili, Defisem, Luką Rosi czy też z Bastą.

Z jako ciekawostek, warto również wiedzieć, że w 1997 wystąpił gościnnie w filmie Kochaj i rób co chcesz, natomiast w 2004 pojawił się gościnnie w filmie Trzymajmy się planu. Muzyk ma na swoim koncie również udział w reality show Big Brother VIP, Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, a także posadę jurora w jednym z odcinków Jak oni śpiewają. Od 2012 jest prowadzącym i jurorem programu Disco Star, który emitowany jest na Polo TV. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Masters (Szybkie Pytania)

Marcin Miller - wiek

Ile lat ma Marcin Miller? To żadna tajemnica. Artysta urodził się dokładnie 27 maja 1970 roku w Prostkach. Jak łatwo można obliczyć, w 2023 roku świętował swoje 53. urodziny.

Marcin Miller - wzrost

Jakiego wzrostu jest Marcin Miller? Wokalista z grupy Boys mierzy 178 cm.

Marcin Miller - żona

Czy Marcin Miller ma żonę? Wybranką jego serca jest Anna, którą poznał w 1988. Para pobrała się latem, dokładnie 18 sierpnia 1990 roku. Mieszkają razem w Ełku.

Marcin Miller - dzieci

Czy Marcin Miller ma dzieci? Tak! Owocem miłości Marcina i jego żony Anny jest syn Alan i Adrian. Co ciekawe, Marcin Miller doczekał się także wnuka Michała.

Sonda
Czy słuchasz disco-polo?

Marcin Miller - Mask Singer

Marcin Miller, lider Zespołu Boys wziął udział w nowym programie TVN - Mask Singer. Przez wiele odcinków śpiewał hity ukryty pod specjalnym kostiumem, a jurorzy starali się odgadnąć, kto to taki. Marcin Miller w show skrywał się pod przebraniem kota,co wyszło na jaw w ósmym odcinku.

Marcin Miller - helikopter

W 2019 roku zrobiło się głośno o odważnym zakupie muzyka. Wiele osób dopatrzyło się w social mediach, że Marcin Miller jako pierwszy z artystów branży disco polo, zafundował sobie luksusowy prezent w postaci... helikoptera!

Marcin Miller - Instagram

Marcin Miller jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go w aplikacji bez problemu, wpisując w lupce jego imię i nazwisko lub oficjalny nick @marcinmillerboys. Konto artysty jest publiczne, a w dodatku obserwuje go tam ponad  78 tysięcy osób.