Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: AKPA Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan wściekła na HiT w szkole. Nie dowierza czego będą uczyć się dzieci!

2022-08-12 9:36

Od września 2022 roku w szkołach pojawi się nowy przedmiot HiT, czyli Historia i Teraźniejszość. Małgorzata Rozenek-Majdan, która jest mamą dwóch chłopców w wieku szkolnym, postanowiła przyjrzeć się podręcznikowi z którego będą korzystać jej pociechy. To co w nim przeczytała, wyprowadziło ją z równowagi! Jest aż tak źle?

Nowy rok szkolny 2022/23 zbliża się wielkimi krokami. Razem z nim nadchodzą zmiany, które przede wszystkim odczują uczniowie. W szkołach ma pojawić się nauka strzelania, która została potwierdzona specjalnym rozporządzeniem, a matura 2023 odbędzie się na innych zasadach niż dotychczas. To jednak nie koniec. W szkole pojawi się nowy przedmiot Historia i Teraźniejszość, który dotyczy najnowszej historii obejmującej wydarzenia z lat 1945-2015 w Polsce i na świecie, o których do tej pory w szkołach się nie mówiło. Mowa między innymi o katastrofie smoleńskiej, roli Kościoła katolickiego w okresie po wprowadzeniu stanu wojennego, czy też o zmianach kulturowych na przykładzie ekspansji ideologii politycznej poprawności, wielokulturowości, nowej definicji praw człowieka, rodziny, małżeństwa i płci.

Małgorzata Rozenek-Majdan, znana wszystkim jako perfekcyjna pani domu jest mamą dwójki chłopców w wieku szkolnym. Jej synowie od września będą uczyć się HiT-u, dlatego zdecydowała się zajrzeć do podręcznika. To co tam zobaczyła, mocno nią wstrząsnęło!

Super Ring - Szkola odc 5

HiT - podstawa programowa wstrząsnęła Małgorzatą Rozenek!

Nowy rok szkolny coraz bliżej, a rodzice wraz z dziećmi kompletują wyprawkę i kupują podręczniki, dlatego nie ma co się dziwić, że książka od HiT-u jest głośno komentowana przez internautów. W sieci zaczęły pojawiać się skany najciekawszych treści, które szybko stały się obiektem żartów. Do śmiechu nie było jednak Małgorzacie Rozenek-Majdan, która zdecydowała się głośno powiedzieć, co sądzi o nowym przedmiocie.

Rok szkolny 2022/23 będzie KRÓTSZY? Ile dni wolnych jest w nowym roku szkolnym?

Od września w szkołach ponadpodstawowych w Polsce nauczany będzie nowy przedmiot – historia i teraźniejszość, który zastąpi wiedzę o społeczeństwie (na poziomie podstawowym). Autor podręcznika uderza w nim w dzieci, poczęte w procesie leczenia niepłodności metodą in vitro. Dzieci KOCHANE i długo wyczekiwane przez swoich rodziców.

Treść, która pojawia się w podręczniku do HiT-u wstrząsnęła Małgorzatą Rozenek-Majdan, ze względu na osobiste doświadczenie. Celebrytka sama jest mamą trzech synów poczętych metodą in vitro i często podkreśla, że nie byłoby z nią, gdyby nie pomoc medycyny. W związku z tym, perfekcyjna pani domu zdecydowała się na obszerny wpis, w którym nie szczędzi gorzkich słów o nowym przedmiocie w szkole:

Rok szkolny 2022/23 INNY niż wszystkie. Na uczniów czekają SPORE ZMIANY!

W tekście podręcznika autor stawia także pytania zasadnicze: „Kto będzie kochał wyprodukowane w ten sposób dzieci? Państwo, które bierze pod swoje skrzydła tego rodzaju "produkcję"?" (...) Treść podręcznika, która ma trafić do polskich szkół krzywdzi, powiedzmy to wprost; KRZYWDZI, SZKALUJE, PONIŻA...dzieci, rodziców, ich rodziny i przyjaciół. Przekłamuje rzeczywistość, podając za fakty coś, co nie ma z faktami nic wspólnego. Ma więc do czynienia więcej z niewyszukaną publicystyką, aniżeli treścią do nauczania historii i teraźniejszości. Nie możemy pozwolić, żeby ta kwestia przeszła bez echa. Więc na pytanie autora „kto będzie kochał te dzieci?” Odpowiadam ku***, JA! ?‍♀️

Poniżej możecie przeczytać cały wpis celebrytki, dotyczący nowego przedmiotu, który od września pojawi się w szkołach. Widać, że Małgorzata Rozenek-Majdan mocno się oburzyła!

Rodzice i lekarz rodzinny nie zwolnią dziecka z lekcji WF-u? Nadchodzą zmiany!

Sonda
Czy podoba Ci się wizja przedmiotu HiT

Zmiany w szkolnictwie szokują coraz bardziej.

Posłuchaj podcastu "Śliwką w Kompot".

Listen to "Historia i teraźniejszość" on Spreaker.